Derslik Açıklamalar
Derslik Bina
A1-Kimya Lab, A2, A3 Robotik Lab., A4, A5, A6 HAYEF A Blok
V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8, V9, V10 Fizik Lab., V11 HAYEF Vefa Binası
Derslik 1, Derslik 2, Derslik 3, Derslik 4, Derslik 5, Derslik 6 Vefa Prefabrikler
FL1 Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi
ÖÜ Odası İlgili Öğretim Elemanının odasıdır.
Fakülte Seçmeliler Ders Programı
Dersin Adı Gün/Saat Yer Öğretim Üyesi
Eğitimde Robotik Uygulamaları I Çarşamba 13:00-15:15 A3 Robotik Lab Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN
Uygulamalı Girişimcilik Perşembe 09:15-12:15 Öğretim Üyesi Odası Prof.Dr. A. Esra ASLAN
Canlı Ders Programları
Dersin Adı Gün/Saat Öğretim Elemanı
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Çarşmaba 14:00 - 15:00 Öğr.Gör. Ertuğrul DALMIŞ
Yabancılar İçin Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Perşembe 11:00 - 12:00 Dr.Öğr.Üyesi Yakup AHBAP
Yabancı Dil 1 Çarşamba 08:00 - 10:00 Öğr.Gör. Nalan TUR

Almanca Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Okuma Becerileri 1 Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 3
Salı 10:00-10:45 Okuma Becerileri 1 Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 3
Salı 12:15-13:00 Sözlü İletişim Becerileri 1 Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 4
Salı 13:00-13:45 Sözlü İletişim Becerileri 1 Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 4
Çarşamba 13:45-14:30 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ A6
Çarşamba 14:30-15:15 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ A6
Çarşamba 15:15-16:00 Yazma Becerileri 1 Öğr.Gör. Julia VOELKER Derslik 3
Çarşamba 16:00-16:45 Yazma Becerileri 1 Öğr.Gör. Julia VOELKER Derslik 3
Cuma 08:30-09:15 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ V7
Cuma 09:15-10:00 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ V7
Cuma 10:00-10:45 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ V7
Cuma 10:45-11:30 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB1
Cuma 11:30-12:15 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB1
Cuma 12:15-13:00 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB1
Cuma 14:30-15:15 Almancanın Yapısı 1 Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ V4
Cuma 15:15-16:00 Almancanın Yapısı 1 Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ V4
Cuma 16:00-16:45 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Cuma 16:45-17:30 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6

Almanca Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 Dilbilim I Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V7
Pazartesi 13:45-14:30 Dilbilim I Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V7
Pazartesi 14:30-15:15 Dilbilim I Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V7
Çarşamba 08:30-09:15 Alman Edebiyatı I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU Derslik 6
Çarşamba 09:15-10:00 Alman Edebiyatı I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU Derslik 6
Çarşamba 10:00-10:45 Alman Edebiyatı I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU Derslik 6
Perşembe 10:00-10:45 Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar I Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 5
Perşembe 10:45-11:30 Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar I Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 5
Perşembe 11:30-12:15 Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar I Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 5
Perşembe 12:15-13:00 Almanca Dilbilgisi III Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A2
Perşembe 13:00-13:45 Almanca Dilbilgisi III Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A2
Perşembe 13:45-14:30 Almanca Dilbilgisi III Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A2
Cuma 08:30-09:15 Seçmeli I: Metinlerle Kültür Çalışmaları Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A2
Cuma 09:15-10:00 Seçmeli I: Metinlerle Kültür Çalışmaları Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A2
Cuma 10:45-11:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Öğr.Gör. Saniye ARSOY Derslik 3
Cuma 11:30-12:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Öğr.Gör. Saniye ARSOY Derslik 3
Cuma 12:15-13:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Öğr.Gör. Saniye ARSOY Derslik 3
Cuma 13:45-14:30 İleri Okuma ve Yazma Becerileri I Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR V7
Cuma 14:30-15:15 İleri Okuma ve Yazma Becerileri I Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR V7
Cuma 15:15-16:00 İleri Okuma ve Yazma Becerileri I Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR V7

Almanca Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Bilim Tarihi Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU A6
Pazartesi 10:00-10:45 Bilim Tarihi Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU A6
Pazartesi 11:30-12:15 Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU A5
Pazartesi 12:15-13:00 Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU A5
Pazartesi 13:00-13:45 Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU A5
Salı 09:15-10:00 Seçmeli I: Çeviri Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A4
Salı 10:00-10:45 Seçmeli I: Çeviri Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A4
Salı 13:00-13:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 2
Salı 13:45-14:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 2
Salı 15:15-16:00 Etkili İletişim Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR A4
Salı 16:00-16:45 Etkili İletişim Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR A4
Salı 16:45-17:30 Etkili İletişim Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR A4
Çarşamba 13:00-13:45 İkinci Yabancı Dil I (Fransızca) Öğr.Gör. Celal COR A4
Çarşamba 13:45-14:30 İkinci Yabancı Dil I (Fransızca) Öğr.Gör. Celal COR A4
Perşembe 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Perşembe 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Perşembe 15:15-16:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Perşembe 16:00-16:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Cuma 09:15-10:00 Dil Edinimi Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 6
Cuma 10:00-10:45 Dil Edinimi Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 6
Cuma 10:45-11:30 Dil Edinimi Dr.Öğr.Üyesi Ömer GÜR Derslik 6

Almanca Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Materyal Geliştirme ve Uyarlama Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Pazartesi 10:00-10:45 Materyal Geliştirme ve Uyarlama Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Pazartesi 10:45-11:30 Materyal Geliştirme ve Uyarlama Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Pazartesi 11:30-12:15 Materyal Geliştirme ve Uyarlama Dr.Öğr.Üyesi Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL A4
Pazartesi 13:45-14:30 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V5
Pazartesi 14:30-15:15 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V5
Pazartesi 15:15-16:00 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V5
Salı 09:15-10:00 Almanca Öğretiminde Sınav Hazırlama ve Değerlendirme Teknikleri I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V4
Salı 10:00-10:45 Almanca Öğretiminde Sınav Hazırlama ve Değerlendirme Teknikleri I Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V4
Çarşamba 09:15-10:00 Seçmeli III: Almanca'nın İkinci Yabancı Dil Olarak Öğretiminde İlke ve Yöntemler Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR A2
Çarşamba 10:00-10:45 Seçmeli III: Almanca'nın İkinci Yabancı Dil Olarak Öğretiminde İlke ve Yöntemler Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR A2
Çarşamba 14:30-15:15 Almanca Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR V6
Çarşamba 15:15-16:00 Almanca Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR V6
Çarşamba 16:00-16:45 Almanca Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR V6
Çarşamba 16:45-17:30 Almanca Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Meral ÇAKIR V6
Perşembe 10:00-10:45 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A2
Perşembe 10:45-11:30 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi T. Fatih ULUÇ A2

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Eğitimde Bilgi Teknolojileri Prof.Dr. Hülya ÇALIŞKAN BİLG.LAB1
Pazartesi 11:30-12:15 Eğitimde Bilgi Teknolojileri Prof.Dr. Hülya ÇALIŞKAN BİLG.LAB1
Pazartesi 12:15-13:00 Eğitimde Bilgi Teknolojileri Prof.Dr. Hülya ÇALIŞKAN BİLG.LAB1
Pazartesi 13:00-13:45 Eğitimde Bilgi Teknolojileri Prof.Dr. Hülya ÇALIŞKAN BİLG.LAB1
Salı 12:15-13:00 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 5
Salı 13:00-13:45 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 5
Salı 13:45-14:30 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 5
Çarşamba 10:45-11:30 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI A5
Çarşamba 11:30-12:15 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI A5
Çarşamba 12:15-13:00 Bilişim ve Matematik Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR V6
Çarşamba 13:00-13:45 Bilişim ve Matematik Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR V6
Çarşamba 13:45-14:30 Bilişim ve Matematik Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR V6
Perşembe 08:30-09:15 Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB2
Perşembe 09:15-10:00 Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB2
Perşembe 16:00-16:45 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK Derslik 4
Perşembe 16:45-17:30 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK Derslik 4

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 08:30-09:15 Fizik I Dr.Öğr.Üyesi İffet ÇAVDAR V3
Pazartesi 09:15-10:00 Fizik I Dr.Öğr.Üyesi İffet ÇAVDAR V3
Pazartesi 10:00-10:45 Fizik I Dr.Öğr.Üyesi İffet ÇAVDAR V3
Salı 08:30-09:15 Eğitimde Materyal Tasarımı ve Kullanımı Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB2
Salı 09:15-10:00 Eğitimde Materyal Tasarımı ve Kullanımı Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB2
Salı 10:00-10:45 Eğitimde Materyal Tasarımı ve Kullanımı Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB2
Salı 10:45-11:30 Eğitimde Materyal Tasarımı ve Kullanımı Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB2
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Öğr.Gör. Saniye ARSOY V3
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Öğr.Gör. Saniye ARSOY V3
Çarşamba 12:15-13:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Öğr.Gör. Saniye ARSOY V3
Çarşamba 13:00-13:45 Bilgisayar Donanımı Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Çarşamba 13:45-14:30 Bilgisayar Donanımı Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Çarşamba 14:30-15:15 Bilgisayar Donanımı Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Çarşamba 15:15-16:00 Bilgisayar Donanımı Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Perşembe 10:00-10:45 Eğitimde Kalite Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Perşembe 10:45-11:30 Eğitimde Kalite Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Perşembe 11:30-12:15 Eğitimde Kalite Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Perşembe 14:30-15:15 Programlama Dilleri I Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Perşembe 15:15-16:00 Programlama Dilleri I Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Perşembe 16:00-16:45 Programlama Dilleri I Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Perşembe 16:45-17:30 Programlama Dilleri I Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Perşembe 17:30-18:15 Programlama Dilleri I Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Cuma 10:00-10:45 Eğitimde Bilgisayar Oyunu Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Cuma 10:45-11:30 Eğitimde Bilgisayar Oyunu Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Cuma 11:30-12:15 Eğitimde Bilgisayar Oyunu Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB2

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Pazartesi 13:00-13:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Salı 13:00-13:45 Uzaktan Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Salı 13:45-14:30 Uzaktan Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Salı 14:30-15:15 Uzaktan Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Salı 15:15-16:00 Uzaktan Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Çarşamba 08:30-09:15 İnternet Tabanlı Programlama Dr.Öğr.Üyesi İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB1
Çarşamba 09:15-10:00 İnternet Tabanlı Programlama Dr.Öğr.Üyesi İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB1
Çarşamba 10:00-10:45 İnternet Tabanlı Programlama Dr.Öğr.Üyesi İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB1
Çarşamba 10:45-11:30 İnternet Tabanlı Programlama Dr.Öğr.Üyesi İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB1
Çarşamba 11:30-12:15 İnternet Tabanlı Programlama Dr.Öğr.Üyesi İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB1
Perşembe 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 16:00-16:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK Derslik 2
Perşembe 16:45-17:30 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK Derslik 2
Cuma 09:15-10:00 Bilim Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT A4
Cuma 10:00-10:45 Bilim Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT A4
Cuma 13:45-14:30 İşletim Sistemleri ve Uygulamaları Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB2
Cuma 14:30-15:15 İşletim Sistemleri ve Uygulamaları Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB2
Cuma 15:15-16:00 İşletim Sistemleri ve Uygulamaları Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB2
Cuma 16:00-16:45 İşletim Sistemleri ve Uygulamaları Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB2

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 11:30-12:15 Proje Geliştirme ve Yönetimi I Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB1
Salı 12:15-13:00 Proje Geliştirme ve Yönetimi I Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB1
Salı 13:00-13:45 Proje Geliştirme ve Yönetimi I Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB1
Salı 13:45-14:30 Proje Geliştirme ve Yönetimi I Dr.Öğr.Üyesi Sezer KÖSE BİBER BİLG.LAB1
Çarşamba 09:15-10:00 Mobil Programlama II Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB2
Çarşamba 10:00-10:45 Mobil Programlama II Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB2
Çarşamba 10:45-11:30 Mobil Programlama II Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB2
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretim Tasarımında Güncel Uygulamalar Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Çarşamba 16:45-17:30 Öğretim Tasarımında Güncel Uygulamalar Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Çarşamba 17:30-18:15 Öğretim Tasarımında Güncel Uygulamalar Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 09:15-10:00 Web Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Perşembe 10:00-10:45 Web Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Perşembe 10:45-11:30 Web Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Perşembe 11:30-12:15 Web Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Cuma 09:15-10:00 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Cuma 13:45-14:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR V6
Cuma 14:30-15:15 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR V6
Cuma 15:15-16:00 Bireyler Arası İletişim Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ V2
Cuma 16:00-16:45 Bireyler Arası İletişim Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ V2

Fen Bilgisi Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Genel Kimya Lab I Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Pazartesi 10:45-11:30 Genel Kimya Lab I Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Salı 10:00-10:45 Genel Fizik Lab I Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Salı 10:45-11:30 Genel Fizik Lab I Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Salı 11:30-12:15 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI A2
Salı 12:15-13:00 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI A2
Salı 13:45-14:30 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A2
Salı 14:30-15:15 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A2
Salı 15:15-16:00 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A2
Çarşamba 13:00-13:45 Kimya 1 Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN V2
Çarşamba 13:45-14:30 Kimya 1 Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN V2
Çarşamba 14:30-15:15 Kimya 1 Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN V2
Çarşamba 15:15-16:00 Kimya 1 Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN V2
Çarşamba 16:00-16:45 Genel Matematik 1 Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER V2
Çarşamba 16:45-17:30 Genel Matematik 1 Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER V2
Perşembe 10:00-10:45 Fizik 1 Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Perşembe 10:45-11:30 Fizik 1 Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Perşembe 11:30-12:15 Fizik 1 Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Perşembe 12:15-13:00 Fizik 1 Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Cuma 09:15-10:00 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK V1
Cuma 10:00-10:45 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK V1
Cuma 16:00-16:45 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Cuma 16:45-17:30 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Cuma 17:30-18:15 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1

Fen Bilgisi Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 08:30-09:15 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Salı 09:15-10:00 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Salı 10:00-10:45 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Salı 10:45-11:30 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Salı 12:15-13:00 Genel Biyoloji Lab I Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER A1 KİMYA LAB.
Salı 13:00-13:45 Genel Biyoloji Lab I Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER A1 KİMYA LAB.
Çarşamba 09:15-10:00 Genel Kimya III (Analitik Kimya) Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN Derslik 2
Çarşamba 10:00-10:45 Genel Kimya III (Analitik Kimya) Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN Derslik 2
Çarşamba 10:45-11:30 Genel Kimya III (Analitik Kimya) Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN Derslik 2
Çarşamba 11:30-12:15 Genel Kimya III (Analitik Kimya) Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN Derslik 2
Perşembe 10:00-10:45 Genel Fizik III Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V4
Perşembe 10:45-11:30 Genel Fizik III Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V4
Perşembe 11:30-12:15 Genel Fizik Lab III Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V4
Perşembe 12:15-13:00 Genel Fizik Lab III Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V4
Perşembe 13:00-13:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI V4
Perşembe 13:45-14:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI V4
Perşembe 14:30-15:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI V4
Cuma 13:45-14:30 Genel Biyoloji I Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V3
Cuma 14:30-15:15 Genel Biyoloji I Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V3
Cuma 15:15-16:00 Genel Biyoloji I Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V3
Cuma 16:00-16:45 Genel Biyoloji I Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V3

Fen Bilgisi Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Kimyada Özel Konular Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI V2
Pazartesi 12:15-13:00 Kimyada Özel Konular Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI V2
Pazartesi 13:00-13:45 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - B Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Pazartesi 13:45-14:30 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - B Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Pazartesi 14:30-15:15 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - B Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Pazartesi 15:15-16:00 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - B Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Salı 11:30-12:15 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI A6
Salı 12:15-13:00 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI A6
Salı 13:45-14:30 Fizikte Özel Konular Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V2
Salı 14:30-15:15 Fizikte Özel Konular Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V2
Perşembe 09:15-10:00 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY Derslik 2
Perşembe 10:00-10:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY Derslik 2
Perşembe 12:15-13:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI V3
Perşembe 13:00-13:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI V3
Perşembe 13:45-14:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI V3
Perşembe 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI V3
Cuma 10:00-10:45 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V4
Cuma 10:45-11:30 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V4
Cuma 11:30-12:15 İstatistik Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER V4
Cuma 12:15-13:00 İstatistik Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER V4
Cuma 14:30-15:15 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - A Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER A1 KİMYA LAB.
Cuma 15:15-16:00 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - A Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER A1 KİMYA LAB.
Cuma 16:00-16:45 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - A Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER A1 KİMYA LAB.
Cuma 16:45-17:30 Fen Öğretimi Lab. Uygulamaları I - A Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER A1 KİMYA LAB.

Fen Bilgisi Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI A6
Pazartesi 11:30-12:15 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI A6
Pazartesi 13:45-14:30 Evrim Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER V1
Pazartesi 14:30-15:15 Evrim Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER V1
Salı 09:15-10:00 Biyolojide Özel Konular Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI Derslik 6
Salı 10:00-10:45 Biyolojide Özel Konular Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI Derslik 6
Salı 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri II Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V4
Salı 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri II Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V4
Salı 15:15-16:00 Özel Öğretim Yöntemleri II Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V4
Salı 16:00-16:45 Özel Öğretim Yöntemleri II Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V4
Salı 16:45-17:30 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN Derslik 5
Salı 17:30-18:15 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN Derslik 5
Çarşamba 10:45-11:30 Okul Deneyimi - A Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI A2
Çarşamba 11:30-12:15 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 3
Çarşamba 12:15-13:00 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 3
Çarşamba 13:00-13:45 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 3
Çarşamba 14:30-15:15 Okul Deneyimi - B Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V5

Fransızca Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Fransızca Ses Bilgisi ve Yazım Kuralları Prof.Dr. Esma İNCE OE Odası (Prof.Dr. Esma İNCE)
Pazartesi 10:45-11:30 Fransızca Ses Bilgisi ve Yazım Kuralları Prof.Dr. Esma İNCE OE Odası (Prof.Dr. Esma İNCE)
Pazartesi 11:30-12:15 Fransızca Ses Bilgisi ve Yazım Kuralları Prof.Dr. Esma İNCE OE Odası (Prof.Dr. Esma İNCE)
Pazartesi 13:00-13:45 Yazma Becerileri 1 Prof.Dr. Esma İNCE V2
Pazartesi 13:45-14:30 Yazma Becerileri 1 Prof.Dr. Esma İNCE V2
Salı 09:15-10:00 Okuma Becerileri 1 Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN A5
Salı 10:00-10:45 Okuma Becerileri 1 Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN A5
Çarşamba 09:15-10:00 Fransızcanın Yapısı 1 Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Çarşamba 10:00-10:45 Fransızcanın Yapısı 1 Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Çarşamba 13:00-13:45 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN A5
Çarşamba 13:45-14:30 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN A5
Perşembe 14:30-15:15 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ Derslik 5
Perşembe 15:15-16:00 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ Derslik 5
Perşembe 16:00-16:45 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ Derslik 5
Cuma 09:15-10:00 Sözlü İletişim Becerileri 1 Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Cuma 10:00-10:45 Sözlü İletişim Becerileri 1 Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Cuma 13:45-14:30 Eğitime Giriş Arş.Gör.Dr. Metin KOCATÜRK V2
Cuma 14:30-15:15 Eğitime Giriş Arş.Gör.Dr. Metin KOCATÜRK V2

Fransızca Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Dilbilime Giriş I Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A6
Salı 10:00-10:45 Dilbilime Giriş I Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A6
Salı 10:45-11:30 Dilbilime Giriş I Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A6
Salı 11:30-12:15 Fransızca Sözcük Bilgisi I Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Salı 12:15-13:00 Fransızca Sözcük Bilgisi I Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Salı 13:00-13:45 Fransızca Sözcük Bilgisi I Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Salı 15:15-16:00 Fransız Edebiyatı I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN A6
Salı 16:00-16:45 Fransız Edebiyatı I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN A6
Salı 16:45-17:30 Fransız Edebiyatı I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN A6
Çarşamba 13:45-14:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU Derslik 1
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU Derslik 1
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU Derslik 1
Perşembe 12:15-13:00 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI A4
Perşembe 13:00-13:45 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI A4
Perşembe 13:45-14:30 Fransızca Dilbilgisi III Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN Derslik 2
Perşembe 14:30-15:15 Fransızca Dilbilgisi III Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN Derslik 2
Perşembe 15:15-16:00 Fransızca Dilbilgisi III Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN Derslik 2
Cuma 15:15-16:00 Fransızca Öğretiminde Yaklaşımlar I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN Derslik 5
Cuma 16:00-16:45 Fransızca Öğretiminde Yaklaşımlar I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN Derslik 5

Fransızca Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB2
Pazartesi 11:30-12:15 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB2
Pazartesi 12:15-13:00 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB2
Pazartesi 13:00-13:45 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB2
Salı 11:30-12:15 İkinci Yabancı Dil I (İngilizce) Öğr.Gör. Erhan TECİMEN Derslik 2
Salı 12:15-13:00 İkinci Yabancı Dil I (İngilizce) Öğr.Gör. Erhan TECİMEN Derslik 2
Salı 14:30-15:15 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V3
Salı 15:15-16:00 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V3
Çarşamba 10:45-11:30 Deneme-Eleştiri Çözümlemesi Prof.Dr. Esma İNCE V2
Çarşamba 11:30-12:15 Deneme-Eleştiri Çözümlemesi Prof.Dr. Esma İNCE V2
Çarşamba 12:15-13:00 Deneme-Eleştiri Çözümlemesi Prof.Dr. Esma İNCE V2
Perşembe 09:15-10:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN V2
Perşembe 10:00-10:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN V2
Perşembe 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN V2
Perşembe 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN V2
Perşembe 15:15-16:00 Topluma Hizmet Uygulamaları Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN V7
Cuma 10:45-11:30 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Cuma 11:30-12:15 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Cuma 12:15-13:00 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Cuma 15:15-16:00 Fransızca-Türkçe Çeviri Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN Derslik 2
Cuma 16:00-16:45 Fransızca-Türkçe Çeviri Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN Derslik 2
Cuma 16:45-17:30 Fransızca-Türkçe Çeviri Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN Derslik 2

Fransızca Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 Etkili İletişim Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN Derslik 1
Pazartesi 13:45-14:30 Etkili İletişim Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN Derslik 1
Pazartesi 14:30-15:15 Etkili İletişim Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN Derslik 1
Salı 10:00-10:45 İkinci Yabancı Dil III (İngilizce) Öğr.Gör. Erhan TECİMEN V7
Salı 10:45-11:30 İkinci Yabancı Dil III (İngilizce) Öğr.Gör. Erhan TECİMEN V7
Salı 11:30-12:15 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V7
Salı 12:15-13:00 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V7
Salı 13:00-13:45 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V7
Cuma 09:15-10:00 Özel Alan Fransızcası Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE Derslik 1
Cuma 10:00-10:45 Özel Alan Fransızcası Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE Derslik 1
Cuma 10:45-11:30 Özel Alan Fransızcası Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE Derslik 1
Cuma 12:15-13:00 Okul Deneyimi Öğr.Gör. Yasemin KARABACAK GÖNEN A2
Cuma 16:00-16:45 Seçmeli I : Fransızca Sözdizim I Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A4
Cuma 16:45-17:30 Seçmeli I : Fransızca Sözdizim I Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A4

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:45-14:30 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB1
Pazartesi 14:30-15:15 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB1
Pazartesi 15:15-16:00 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB1
Çarşamba 11:30-12:15 Matematik Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN Derslik 4
Çarşamba 12:15-13:00 Matematik Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN Derslik 4
Çarşamba 13:45-14:30 Matematiğin Temelleri 1 Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER Derslik 3
Çarşamba 14:30-15:15 Matematiğin Temelleri 1 Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER Derslik 3
Çarşamba 15:15-16:00 Analiz 1 Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V5
Çarşamba 16:00-16:45 Analiz 1 Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V5
Perşembe 14:30-15:15 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Perşembe 15:15-16:00 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Perşembe 16:00-16:45 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V5
Perşembe 16:45-17:30 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V5
Cuma 10:45-11:30 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ V7
Cuma 11:30-12:15 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ V7
Cuma 12:15-13:00 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ V7

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 16:00-16:45 Seçmeli I: Geometri Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN V3
Pazartesi 16:45-17:30 Seçmeli I: Geometri Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN V3
Salı 11:30-12:15 Analiz I Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V5
Salı 12:15-13:00 Analiz I Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V5
Salı 13:00-13:45 Analiz I Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V5
Salı 13:45-14:30 Analiz I Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V5
Salı 14:30-15:15 Analiz I Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V5
Salı 15:15-16:00 Analiz I Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V5
Salı 16:00-16:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ Derslik 4
Salı 16:45-17:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ Derslik 4
Çarşamba 09:15-10:00 Fizik I Dr.Öğr.Üyesi Barış KINACI A6
Çarşamba 10:00-10:45 Fizik I Dr.Öğr.Üyesi Barış KINACI A6
Çarşamba 10:45-11:30 Fizik I Dr.Öğr.Üyesi Barış KINACI A6
Çarşamba 11:30-12:15 Fizik I Dr.Öğr.Üyesi Barış KINACI A6
Perşembe 10:00-10:45 Lineer Cebir I Prof.Dr. Nayil KILIÇ Derslik 1
Perşembe 10:45-11:30 Lineer Cebir I Prof.Dr. Nayil KILIÇ Derslik 1
Perşembe 11:30-12:15 Lineer Cebir I Prof.Dr. Nayil KILIÇ Derslik 1
Perşembe 13:45-14:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU Derslik 4
Perşembe 14:30-15:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU Derslik 4
Perşembe 15:15-16:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU Derslik 4
Cuma 11:30-12:15 Seçmeli I: Metrik Uzaylar I Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6
Cuma 12:15-13:00 Seçmeli I: Metrik Uzaylar I Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V7
Pazartesi 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V7
Pazartesi 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V7
Pazartesi 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V7
Pazartesi 13:00-13:45 Analitik Geometri I Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER V4
Pazartesi 13:45-14:30 Analitik Geometri I Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER V4
Pazartesi 14:30-15:15 Analitik Geometri I Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER V4
Salı 15:15-16:00 Analiz III Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ Derslik 2
Salı 16:00-16:45 Analiz III Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ Derslik 2
Salı 16:45-17:30 Analiz III Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ Derslik 2
Çarşamba 09:15-10:00 İstatistik ve Olasılık I Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER V6
Çarşamba 10:00-10:45 İstatistik ve Olasılık I Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER V6
Çarşamba 10:45-11:30 İstatistik ve Olasılık I Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER V6
Çarşamba 11:30-12:15 İstatistik ve Olasılık I Dr.Öğr.Üyesi Mahir BİBER V6
Çarşamba 13:45-14:30 Seçmeli III: Konu Alanı Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN V4
Çarşamba 14:30-15:15 Seçmeli III: Konu Alanı Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN V4
Çarşamba 15:15-16:00 Seçmeli III: Matematiksel Düşünme ve Akıl Yürütme Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN V4
Çarşamba 16:00-16:45 Seçmeli III: Matematiksel Düşünme ve Akıl Yürütme Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN V4
Perşembe 13:45-14:30 Cebire Giriş Prof.Dr. Nayil KILIÇ V5
Perşembe 14:30-15:15 Cebire Giriş Prof.Dr. Nayil KILIÇ V5
Perşembe 15:15-16:00 Cebire Giriş Prof.Dr. Nayil KILIÇ V5
Cuma 09:15-10:00 Seçmeli III: Proje Tabanlı Öğrenme Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER Derslik 2
Cuma 10:00-10:45 Seçmeli III: Proje Tabanlı Öğrenme Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER Derslik 2
Cuma 13:45-14:30 Bilim Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT Derslik 4
Cuma 14:30-15:15 Bilim Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT Derslik 4

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 4A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Matematik Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN Derslik 2
Pazartesi 11:30-12:15 Matematik Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN Derslik 2
Pazartesi 15:15-16:00 Elemanter Sayı Kuramı Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Pazartesi 16:00-16:45 Elemanter Sayı Kuramı Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Pazartesi 16:45-17:30 Elemanter Sayı Kuramı Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Salı 09:15-10:00 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER A2
Salı 10:45-11:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Salı 11:30-12:15 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Perşembe 10:45-11:30 Seçmeli IV: Kompleks Analiz Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V6
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli IV: Kompleks Analiz Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V6
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli IV: Kompleks Analiz Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V6
Cuma 10:00-10:45 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V5
Cuma 10:45-11:30 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V5
Cuma 11:30-12:15 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V5
Cuma 13:45-14:30 Seçmeli IV: Matematiğin Disiplinlerarası Uygulamaları Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A4
Cuma 14:30-15:15 Seçmeli IV: Matematiğin Disiplinlerarası Uygulamaları Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A4
Cuma 15:15-16:00 Seçmeli IV: Matematiğin Disiplinlerarası Uygulamaları Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A4
Cuma 16:45-17:30 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V3
Cuma 17:30-18:15 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V3

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 4B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Matematik Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN Derslik 2
Pazartesi 11:30-12:15 Matematik Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ARSLAN Derslik 2
Pazartesi 15:15-16:00 Elemanter Sayı Kuramı Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Pazartesi 16:00-16:45 Elemanter Sayı Kuramı Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Pazartesi 16:45-17:30 Elemanter Sayı Kuramı Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Salı 09:15-10:00 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER A2
Salı 10:45-11:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Salı 11:30-12:15 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Perşembe 10:45-11:30 Seçmeli IV: Kompleks Analiz Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V6
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli IV: Kompleks Analiz Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V6
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli IV: Kompleks Analiz Dr.Öğr.Üyesi Güneş YAVUZ V6
Cuma 10:00-10:45 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V5
Cuma 10:45-11:30 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V5
Cuma 11:30-12:15 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V5
Cuma 13:45-14:30 Seçmeli IV: Mesleki İngilizce Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER A5
Cuma 14:30-15:15 Seçmeli IV: Mesleki İngilizce Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER A5
Cuma 15:15-16:00 Seçmeli IV: Mesleki İngilizce Dr.Öğr.Üyesi Pınar GÜNER A5
Cuma 16:45-17:30 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V3
Cuma 17:30-18:15 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V3

İngilizce Öğretmenliği 1A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V4
Pazartesi 11:30-12:15 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V4
Pazartesi 15:15-16:00 Okuma Becerileri 1 - A Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY A5
Pazartesi 16:00-16:45 Okuma Becerileri 1 - A Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY A5
Salı 09:15-10:00 Etkili İletişim Becerileri Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN)
Salı 10:00-10:45 Etkili İletişim Becerileri Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN)
Salı 10:45-11:30 Etkili İletişim Becerileri Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN)
Salı 13:00-13:45 Dinleme ve Sesletim 1 - A Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V3
Salı 13:45-14:30 Dinleme ve Sesletim 1 - A Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V3
Salı 15:15-16:00 Yazma Becerileri 1 - A Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY A5
Salı 16:00-16:45 Yazma Becerileri 1 - A Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY A5
Çarşamba 11:30-12:15 Türk Dili 1 Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 1
Çarşamba 12:15-13:00 Türk Dili 1 Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 1
Çarşamba 13:00-13:45 Türk Dili 1 Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 1
Perşembe 14:30-15:15 Sözlü İletişim Becerileri 1 - A Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL A2
Perşembe 15:15-16:00 Sözlü İletişim Becerileri 1 - A Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL A2
Perşembe 16:00-16:45 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN V4
Perşembe 16:45-17:30 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN V4
Cuma 13:45-14:30 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Cuma 14:30-15:15 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Cuma 15:15-16:00 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB1

İngilizce Öğretmenliği 1B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V4
Pazartesi 11:30-12:15 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V4
Pazartesi 13:45-14:30 Okuma Becerileri 1 - B Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY A5
Pazartesi 14:30-15:15 Okuma Becerileri 1 - B Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY A5
Salı 09:15-10:00 Etkili İletişim Becerileri Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN)
Salı 10:00-10:45 Etkili İletişim Becerileri Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN)
Salı 10:45-11:30 Etkili İletişim Becerileri Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN)
Salı 11:30-12:15 Dinleme ve Sesletim 1 - B Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL A5
Salı 12:15-13:00 Dinleme ve Sesletim 1 - B Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL A5
Salı 13:45-14:30 Yazma Becerileri 1 - B Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A5
Salı 14:30-15:15 Yazma Becerileri 1 - B Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A5
Çarşamba 11:30-12:15 Türk Dili 1 Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 1
Çarşamba 12:15-13:00 Türk Dili 1 Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 1
Çarşamba 13:00-13:45 Türk Dili 1 Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 1
Perşembe 10:45-11:30 Sözlü İletişim Becerileri 1 - B Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL A5
Perşembe 11:30-12:15 Sözlü İletişim Becerileri 1 - B Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL A5
Perşembe 16:00-16:45 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN V4
Perşembe 16:45-17:30 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN V4
Cuma 13:45-14:30 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Cuma 14:30-15:15 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Cuma 15:15-16:00 Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Özgür YILMAZ BİLG.LAB1

İngilizce Öğretmenliği 2A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V1
Pazartesi 11:30-12:15 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V1
Salı 10:00-10:45 Anlatım Becerileri - A Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN Derslik 4
Salı 10:45-11:30 Anlatım Becerileri - A Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN Derslik 4
Salı 11:30-12:15 Anlatım Becerileri - A Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN Derslik 4
Salı 13:45-14:30 İngilizce-Türkçe Çeviri - A Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK Derslik 4
Salı 14:30-15:15 İngilizce-Türkçe Çeviri - A Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK Derslik 4
Salı 15:15-16:00 İngilizce-Türkçe Çeviri - A Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK Derslik 4
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V5
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V5
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V5
Perşembe 09:15-10:00 İngiliz Edebiyatı I (A+B) Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V5
Perşembe 10:00-10:45 İngiliz Edebiyatı I (A+B) Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V5
Perşembe 10:45-11:30 İngiliz Edebiyatı I (A+B) Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V5
Perşembe 13:00-13:45 Dilbilim I - A Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN V7
Perşembe 13:45-14:30 Dilbilim I - A Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN V7
Perşembe 14:30-15:15 Dilbilim I - A Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN V7
Cuma 09:15-10:00 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar I - A Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A6
Cuma 10:00-10:45 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar I - A Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A6
Cuma 10:45-11:30 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar I - A Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A6

İngilizce Öğretmenliği 2B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V1
Pazartesi 11:30-12:15 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V1
Salı 13:00-13:45 Anlatım Becerileri - B Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN Derslik 6
Salı 13:45-14:30 Anlatım Becerileri - B Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN Derslik 6
Salı 14:30-15:15 Anlatım Becerileri - B Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN Derslik 6
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V5
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V5
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V5
Çarşamba 13:45-14:30 İngilizce-Türkçe Çeviri - B Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL Derslik 5
Çarşamba 14:30-15:15 İngilizce-Türkçe Çeviri - B Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL Derslik 5
Çarşamba 15:15-16:00 İngilizce-Türkçe Çeviri - B Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL Derslik 5
Perşembe 09:15-10:00 İngiliz Edebiyatı I (A+B) Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V5
Perşembe 10:00-10:45 İngiliz Edebiyatı I (A+B) Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V5
Perşembe 10:45-11:30 İngiliz Edebiyatı I (A+B) Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V5
Cuma 10:00-10:45 Dilbilim I - B Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN V2
Cuma 10:45-11:30 Dilbilim I - B Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN V2
Cuma 11:30-12:15 Dilbilim I - B Dr.Öğr.Üyesi Serap ÖNEN V2
Cuma 13:45-14:30 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar I - B Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A2
Cuma 14:30-15:15 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar I - B Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A2
Cuma 15:15-16:00 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar I - B Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A2

İngilizce Öğretmenliği 3A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Dil Becerilerinin Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 5
Pazartesi 12:15-13:00 Dil Becerilerinin Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 5
Pazartesi 13:00-13:45 Dil Becerilerinin Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 5
Pazartesi 13:45-14:30 Dil Becerilerinin Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 5
Pazartesi 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 4
Pazartesi 16:45-17:30 Sınıf Yönetimi Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 4
Salı 09:15-10:00 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Öğr.Gör. Karolina GÜNEŞ V1
Salı 10:00-10:45 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Öğr.Gör. Karolina GÜNEŞ V1
Salı 14:30-15:15 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V7
Salı 15:15-16:00 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V7
Salı 16:00-16:45 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V7
Salı 16:45-17:30 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V7
Çarşamba 11:30-12:15 Drama - A Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN V5
Çarşamba 12:15-13:00 Drama - A Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN V5
Çarşamba 13:00-13:45 Drama - A Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN V5
Çarşamba 13:45-14:30 Drama - A Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN V5
Çarşamba 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri II - A Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK A2
Çarşamba 15:15-16:00 Özel Öğretim Yöntemleri II - A Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK A2
Çarşamba 16:00-16:45 Özel Öğretim Yöntemleri II - A Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK A2
Çarşamba 16:45-17:30 Özel Öğretim Yöntemleri II - A Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK A2
Perşembe 10:45-11:30 Edebiyat ve Dil Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ V7
Perşembe 11:30-12:15 Edebiyat ve Dil Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ V7
Perşembe 12:15-13:00 Edebiyat ve Dil Öğretimi I - A Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ V7

İngilizce Öğretmenliği 3B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 4
Pazartesi 16:45-17:30 Sınıf Yönetimi Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 4
Salı 09:15-10:00 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Öğr.Gör. Karolina GÜNEŞ V1
Salı 10:00-10:45 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Öğr.Gör. Karolina GÜNEŞ V1
Salı 10:45-11:30 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V4
Salı 11:30-12:15 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V4
Salı 12:15-13:00 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V4
Salı 13:00-13:45 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL V4
Salı 13:45-14:30 Drama - B Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V8
Salı 14:30-15:15 Drama - B Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V8
Salı 15:15-16:00 Drama - B Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V8
Salı 16:00-16:45 Drama - B Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V8
Çarşamba 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri II - B Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK V7
Çarşamba 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri II - B Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK V7
Çarşamba 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri II - B Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK V7
Çarşamba 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri II - B Dr.Öğr.Üyesi Muazzez YAVUZ KIRIK V7
Perşembe 10:00-10:45 Dil Becerilerinin Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 3
Perşembe 10:45-11:30 Dil Becerilerinin Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 3
Perşembe 11:30-12:15 Dil Becerilerinin Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 3
Perşembe 12:15-13:00 Dil Becerilerinin Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Gülay KIRAY Derslik 3
Perşembe 13:45-14:30 Edebiyat ve Dil Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ V2
Perşembe 14:30-15:15 Edebiyat ve Dil Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ V2
Perşembe 15:15-16:00 Edebiyat ve Dil Öğretimi I - B Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ V2

İngilizce Öğretmenliği 4A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Uygulamalı Dilbilim Çalışmaları - A Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ A2
Pazartesi 12:15-13:00 Uygulamalı Dilbilim Çalışmaları - A Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ A2
Pazartesi 15:15-16:00 Seçmeli I: Mesleki Gelişim Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A4
Pazartesi 16:00-16:45 Seçmeli I: Mesleki Gelişim Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A4
Salı 12:15-13:00 Yabancı Dil Öğretiminde Materyal İnceleme ve Değerlendirme - A Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN V1
Salı 13:00-13:45 Yabancı Dil Öğretiminde Materyal İnceleme ve Değerlendirme - A Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN V1
Salı 13:45-14:30 Yabancı Dil Öğretiminde Materyal İnceleme ve Değerlendirme - A Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN V1
Perşembe 09:15-10:00 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Perşembe 10:00-10:45 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Perşembe 10:45-11:30 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli I: Kadın/Cinsiyet Çalışmaları Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL Derslik 1
Perşembe 13:00-13:45 Seçmeli I: Kadın/Cinsiyet Çalışmaları Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL Derslik 1
Perşembe 13:45-14:30 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL Derslik 1
Perşembe 15:15-16:00 Seçmeli I: Konu Alanı Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V6
Perşembe 16:00-16:45 Seçmeli I: Konu Alanı Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V6
Cuma 14:30-15:15 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V1
Cuma 15:15-16:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V1

İngilizce Öğretmenliği 4B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:45-14:30 Uygulamalı Dilbilim Çalışmaları - B Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ Derslik 2
Pazartesi 14:30-15:15 Uygulamalı Dilbilim Çalışmaları - B Dr.Öğr.Üyesi Özlem ETUŞ Derslik 2
Pazartesi 15:15-16:00 Seçmeli I: Mesleki Gelişim Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A4
Pazartesi 16:00-16:45 Seçmeli I: Mesleki Gelişim Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ORAL A4
Salı 15:15-16:00 Yabancı Dil Öğretiminde Materyal İnceleme ve Değerlendirme - B Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN Derslik 6
Salı 16:00-16:45 Yabancı Dil Öğretiminde Materyal İnceleme ve Değerlendirme - B Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN Derslik 6
Salı 16:45-17:30 Yabancı Dil Öğretiminde Materyal İnceleme ve Değerlendirme - B Dr.Öğr.Üyesi Tuncer CAN Derslik 6
Perşembe 09:15-10:00 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Perşembe 10:00-10:45 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Perşembe 10:45-11:30 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli I: Kadın/Cinsiyet Çalışmaları Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL Derslik 1
Perşembe 13:00-13:45 Seçmeli I: Kadın/Cinsiyet Çalışmaları Öğr.Gör. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL Derslik 1
Perşembe 13:45-14:30 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi Dilek İNAL Derslik 1
Perşembe 15:15-16:00 Seçmeli I: Konu Alanı Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V6
Perşembe 16:00-16:45 Seçmeli I: Konu Alanı Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi Devrim GÜNAY V6
Cuma 14:30-15:15 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V1
Cuma 15:15-16:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK V1

Okul Öncesi Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Pazartesi 10:00-10:45 Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Pazartesi 13:00-13:45 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A2
Pazartesi 13:45-14:30 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A2
Pazartesi 14:30-15:15 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A2
Pazartesi 16:00-16:45 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Pazartesi 16:45-17:30 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Pazartesi 17:30-18:15 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Salı 10:00-10:45 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI A2
Salı 10:45-11:30 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI A2
Perşembe 12:15-13:00 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK V2
Perşembe 13:00-13:45 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK V2
Cuma 10:00-10:45 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V4
Cuma 10:45-11:30 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V4
Cuma 15:15-16:00 Erken Çocukluk Eğitimine Giriş Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4
Cuma 16:00-16:45 Erken Çocukluk Eğitimine Giriş Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4
Cuma 16:45-17:30 Erken Çocukluk Eğitimine Giriş Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4

Okul Öncesi Öğretmenliği 2A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Seçmeli I (Erken Çocukluk Eğitiminde Davranış Yönetimi) Doç.Dr. Şengül İLGAR Derslik 1
Salı 10:00-10:45 Seçmeli I (Erken Çocukluk Eğitiminde Davranış Yönetimi) Doç.Dr. Şengül İLGAR Derslik 1
Salı 10:45-11:30 Seçmeli I (Erken Çocukluk Eğitiminde Davranış Yönetimi) Doç.Dr. Şengül İLGAR Derslik 1
Salı 13:00-13:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Lütfü İLGAR A6
Salı 13:45-14:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Lütfü İLGAR A6
Salı 14:30-15:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Lütfü İLGAR A6
Çarşamba 10:00-10:45 Anne-Çocuk Beslenmesi Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS A4
Çarşamba 10:45-11:30 Anne-Çocuk Beslenmesi Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS A4
Çarşamba 14:30-15:15 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - A Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Çarşamba 15:15-16:00 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - A Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Çarşamba 16:00-16:45 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - A Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Çarşamba 16:45-17:30 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - A Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Perşembe 09:15-10:00 Çocukta Oyun Gelişimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ Derslik 4
Perşembe 10:00-10:45 Çocukta Oyun Gelişimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ Derslik 4
Perşembe 16:00-16:45 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ V2
Perşembe 16:45-17:30 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ V2
Cuma 10:00-10:45 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim I Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4
Cuma 10:45-11:30 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim I Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4
Cuma 11:30-12:15 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim I Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4

Okul Öncesi Öğretmenliği 2B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Seçmeli I (Erken Çocukluk Eğitiminde Davranış Yönetimi) Doç.Dr. Şengül İLGAR Derslik 1
Salı 10:00-10:45 Seçmeli I (Erken Çocukluk Eğitiminde Davranış Yönetimi) Doç.Dr. Şengül İLGAR Derslik 1
Salı 10:45-11:30 Seçmeli I (Erken Çocukluk Eğitiminde Davranış Yönetimi) Doç.Dr. Şengül İLGAR Derslik 1
Salı 13:00-13:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Lütfü İLGAR A6
Salı 13:45-14:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Lütfü İLGAR A6
Salı 14:30-15:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Lütfü İLGAR A6
Çarşamba 10:00-10:45 Anne-Çocuk Beslenmesi Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS A4
Çarşamba 10:45-11:30 Anne-Çocuk Beslenmesi Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS A4
Perşembe 09:15-10:00 Çocukta Oyun Gelişimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ Derslik 4
Perşembe 10:00-10:45 Çocukta Oyun Gelişimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ Derslik 4
Perşembe 13:00-13:45 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - B Doç.Dr. Lütfü İLGAR A5
Perşembe 13:45-14:30 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - B Doç.Dr. Lütfü İLGAR A5
Perşembe 14:30-15:15 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - B Doç.Dr. Lütfü İLGAR A5
Perşembe 15:15-16:00 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi - B Doç.Dr. Lütfü İLGAR A5
Perşembe 16:00-16:45 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ V2
Perşembe 16:45-17:30 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ V2
Cuma 10:00-10:45 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim I Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4
Cuma 10:45-11:30 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim I Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4
Cuma 11:30-12:15 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim I Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS Derslik 4

Okul Öncesi Öğretmenliği 3A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 1
Pazartesi 16:45-17:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 1
Salı 11:30-12:15 İstatistik Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ BİLG.LAB2
Salı 12:15-13:00 İstatistik Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ BİLG.LAB2
Salı 13:45-14:30 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Salı 14:30-15:15 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Salı 15:15-16:00 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Salı 16:00-16:45 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Çarşamba 10:45-11:30 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - A Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Çarşamba 11:30-12:15 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - A Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Çarşamba 12:15-13:00 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - A Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Çarşamba 13:00-13:45 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - A Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Perşembe 11:30-12:15 Okul Deneyimi - A Doç.Dr. Şengül İLGAR A2
Perşembe 13:45-14:30 Görsel Sanatlar Eğitimi - A Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Perşembe 14:30-15:15 Görsel Sanatlar Eğitimi - A Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Perşembe 15:15-16:00 Görsel Sanatlar Eğitimi - A Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Perşembe 16:00-16:45 Görsel Sanatlar Eğitimi - A Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Cuma 10:00-10:45 Müzik Eğitimi I - A Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Cuma 10:45-11:30 Müzik Eğitimi I - A Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Cuma 11:30-12:15 Müzik Eğitimi I - A Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8

Okul Öncesi Öğretmenliği 3B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ Derslik 3
Pazartesi 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 1
Pazartesi 16:45-17:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 1
Salı 11:30-12:15 İstatistik Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ BİLG.LAB2
Salı 12:15-13:00 İstatistik Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DENERİ BİLG.LAB2
Salı 13:45-14:30 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Salı 14:30-15:15 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Salı 15:15-16:00 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Salı 16:00-16:45 Fen Eğitimi Prof.Dr. Zarife SEÇER A1 KİMYA LAB.
Çarşamba 11:30-12:15 Görsel Sanatlar Eğitimi - B Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 12:15-13:00 Görsel Sanatlar Eğitimi - B Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 13:00-13:45 Görsel Sanatlar Eğitimi - B Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 13:45-14:30 Görsel Sanatlar Eğitimi - B Dr.Öğr.Üyesi Leyla ULUS V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 14:30-15:15 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - B Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Çarşamba 15:15-16:00 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - B Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Çarşamba 16:00-16:45 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - B Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Çarşamba 16:45-17:30 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi - B Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Perşembe 10:00-10:45 Okul Deneyimi - B Doç.Dr. Şengül İLGAR A5
Cuma 13:45-14:30 Müzik Eğitimi I - B Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Cuma 14:30-15:15 Müzik Eğitimi I - B Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8
Cuma 15:15-16:00 Müzik Eğitimi I - B Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V8

Okul Öncesi Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik

Özel Eğitim Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 13:45-14:30 Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN A4
Salı 14:30-15:15 Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN A4
Salı 16:00-16:45 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V3
Salı 16:45-17:30 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V3
Çarşamba 12:15-13:00 Bilişim Teknolojileri Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB1
Çarşamba 13:00-13:45 Bilişim Teknolojileri Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB1
Çarşamba 13:45-14:30 Bilişim Teknolojileri Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB1
Çarşamba 15:15-16:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A6
Çarşamba 16:00-16:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A6
Perşembe 14:30-15:15 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 1
Perşembe 15:15-16:00 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 1
Perşembe 16:00-16:45 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 1
Cuma 13:45-14:30 Eğitime Giriş Arş.Gör.Dr. Metin KOCATÜRK V2
Cuma 14:30-15:15 Eğitime Giriş Arş.Gör.Dr. Metin KOCATÜRK V2

Özel Eğitim Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Ölçme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN Derslik 4
Pazartesi 10:45-11:30 Ölçme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN Derslik 4
Pazartesi 11:30-12:15 Ölçme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN Derslik 4
Pazartesi 12:15-13:00 Seçmeli: Zihin Yetersizliğinde Kavram Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 2
Pazartesi 13:00-13:45 Seçmeli: Zihin Yetersizliğinde Kavram Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 2
Pazartesi 16:00-16:45 Özel Eğitimde Bütünleştirme Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY V7
Pazartesi 16:45-17:30 Özel Eğitimde Bütünleştirme Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY V7
Salı 15:15-16:00 Uygulamalı Davranış Analizi Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN V2
Salı 16:00-16:45 Uygulamalı Davranış Analizi Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN V2
Salı 16:45-17:30 Uygulamalı Davranış Analizi Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN V2
Çarşamba 12:15-13:00 Seçmeli: Öğrenme Güçlüğü ve Davranış Bozuklukları Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A6
Çarşamba 13:00-13:45 Seçmeli: Öğrenme Güçlüğü ve Davranış Bozuklukları Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A6
Çarşamba 14:30-15:15 Erken Çocuklukta Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN V7
Çarşamba 15:15-16:00 Erken Çocuklukta Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN V7
Çarşamba 16:00-16:45 Erken Çocuklukta Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN V7
Perşembe 15:15-16:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Serap EMİR V3
Perşembe 16:00-16:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Serap EMİR V3
Perşembe 16:45-17:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Serap EMİR V3
Cuma 14:30-15:15 Türk İşaret Dili Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA Derslik 3
Cuma 15:15-16:00 Türk İşaret Dili Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA Derslik 3

Özel Eğitim Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Bireyselleştirilmiş Eğitim ve Geçiş Planlarının Hazırlanması Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY V6
Pazartesi 10:45-11:30 Bireyselleştirilmiş Eğitim ve Geçiş Planlarının Hazırlanması Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY V6
Pazartesi 14:30-15:15 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V6
Pazartesi 15:15-16:00 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V6
Salı 10:45-11:30 Özel Eğitimde Okuma-Yazma Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 6
Salı 11:30-12:15 Özel Eğitimde Okuma-Yazma Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 6
Salı 12:15-13:00 Özel Eğitimde Okuma-Yazma Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 6
Salı 14:30-15:15 Seçmeli VI: Özel Yeteneklilerde Disiplinlerarası Çalışma ve İş Birliği Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR Derslik 5
Salı 15:15-16:00 Seçmeli VI: Özel Yeteneklilerde Disiplinlerarası Çalışma ve İş Birliği Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR Derslik 5
Perşembe 10:00-10:45 Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Perşembe 10:45-11:30 Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Perşembe 11:30-12:15 Özel Eğitimde Fen ve Sosyal Bilgiler Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Perşembe 12:15-13:00 Özel Eğitimde Sosyal Uyum Becerilerinin Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 5
Perşembe 13:00-13:45 Özel Eğitimde Sosyal Uyum Becerilerinin Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 5
Perşembe 13:45-14:30 Özel Eğitimde Sosyal Uyum Becerilerinin Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 5
Cuma 10:45-11:30 Özel Eğitimde Matematik Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK Derslik 5
Cuma 11:30-12:15 Özel Eğitimde Matematik Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK Derslik 5
Cuma 12:15-13:00 Özel Eğitimde Matematik Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK Derslik 5
Cuma 13:45-14:30 Seçmeli V: Özel Yeteneklilerde Duyuşsal Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 1
Cuma 14:30-15:15 Seçmeli V: Özel Yeteneklilerde Duyuşsal Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 1

Özel Eğitim Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ Derslik 6
Pazartesi 11:30-12:15 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ Derslik 6
Pazartesi 12:15-13:00 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ Derslik 6
Pazartesi 15:15-16:00 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN Derslik 2
Pazartesi 16:00-16:45 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN Derslik 2
Salı 10:00-10:45 Psikolojiye Giriş Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V6
Salı 10:45-11:30 Psikolojiye Giriş Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V6
Salı 12:15-13:00 Kaynak Tarama ve Rapor Yazma Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU)
Salı 13:00-13:45 Kaynak Tarama ve Rapor Yazma Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU)
Salı 13:45-14:30 Kaynak Tarama ve Rapor Yazma Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU)
Çarşamba 09:15-10:00 Eğitime Giriş Prof.Dr. İrfan ERDOĞAN V2
Çarşamba 10:00-10:45 Eğitime Giriş Prof.Dr. İrfan ERDOĞAN V2
Çarşamba 13:45-14:30 Felsefeye Giriş Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT)
Çarşamba 14:30-15:15 Felsefeye Giriş Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT)
Çarşamba 15:15-16:00 Felsefeye Giriş Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT)
Perşembe 12:15-13:00 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Perşembe 13:00-13:45 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Perşembe 13:45-14:30 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Cuma 10:45-11:30 Kültürel Antropoloji Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART V1
Cuma 11:30-12:15 Kültürel Antropoloji Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART V1

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Okullarda Gözlem - A Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ)
Pazartesi 13:00-13:45 Okullarda Gözlem - A Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ)
Pazartesi 13:45-14:30 Ölçme ve Değerlendirme Öğr.Gör. Saniye ARSOY V3
Pazartesi 14:30-15:15 Ölçme ve Değerlendirme Öğr.Gör. Saniye ARSOY V3
Pazartesi 15:15-16:00 Ölçme ve Değerlendirme Öğr.Gör. Saniye ARSOY V3
Salı 09:15-10:00 Okullarda Gözlem - F Öğr.Gör. Saniye ARSOY OE Odası (Öğr.Gör. Saniye ARSOY)
Salı 10:00-10:45 Okullarda Gözlem - F Öğr.Gör. Saniye ARSOY OE Odası (Öğr.Gör. Saniye ARSOY)
Salı 10:45-11:30 Okullarda Gözlem - D Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART)
Salı 11:30-12:15 Okullarda Gözlem - D Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART)
Salı 13:45-14:30 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN V6
Salı 14:30-15:15 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN V6
Salı 15:15-16:00 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN V6
Çarşamba 09:15-10:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR V1
Çarşamba 10:00-10:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR V1
Çarşamba 10:45-11:30 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR V1
Çarşamba 11:30-12:15 Okullarda Gözlem - E Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN)
Çarşamba 12:15-13:00 Okullarda Gözlem - E Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN)
Perşembe 09:15-10:00 Okullarda Gözlem - B Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN)
Perşembe 10:00-10:45 Okullarda Gözlem - B Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN)
Perşembe 11:30-12:15 Gelişim Psikolojisi II Doç.Dr. İlkay DEMİR V1
Perşembe 12:15-13:00 Gelişim Psikolojisi II Doç.Dr. İlkay DEMİR V1
Perşembe 13:00-13:45 Gelişim Psikolojisi II Doç.Dr. İlkay DEMİR V1
Perşembe 13:45-14:30 Bilim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V1
Perşembe 14:30-15:15 Bilim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V1
Perşembe 15:15-16:00 Bilim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V1
Cuma 11:30-12:15 Okullarda Gözlem - C Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA)
Cuma 12:15-13:00 Okullarda Gözlem - C Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA)
Cuma 14:30-15:15 İstatistik I Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN V5
Cuma 15:15-16:00 İstatistik I Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN V5
Cuma 16:00-16:45 İstatistik I Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN V5

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Danışmanlığı Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ Derslik 3
Pazartesi 10:45-11:30 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Danışmanlığı Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ Derslik 3
Pazartesi 11:30-12:15 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Danışmanlığı Dr.Öğr.Üyesi Cengiz POYRAZ Derslik 3
Salı 09:15-10:00 Resimleriyle Çocuk Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU V5
Salı 10:00-10:45 Resimleriyle Çocuk Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU V5
Salı 10:45-11:30 Resimleriyle Çocuk Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU V5
Salı 11:30-12:15 Yaşam Dönemleri ve Uyum Problemleri Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V6
Salı 12:15-13:00 Yaşam Dönemleri ve Uyum Problemleri Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V6
Salı 13:00-13:45 Yaşam Dönemleri ve Uyum Problemleri Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V6
Salı 15:15-16:00 Kişilik Kuramları Doç.Dr. İlkay DEMİR V1
Salı 16:00-16:45 Kişilik Kuramları Doç.Dr. İlkay DEMİR V1
Salı 16:45-17:30 Kişilik Kuramları Doç.Dr. İlkay DEMİR V1
Çarşamba 09:15-10:00 Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 1
Çarşamba 10:00-10:45 Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 1
Çarşamba 10:45-11:30 Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 1
Çarşamba 14:30-15:15 Mesleki Rehberlik ve Danışma Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART Derslik 6
Çarşamba 15:15-16:00 Mesleki Rehberlik ve Danışma Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART Derslik 6
Çarşamba 16:00-16:45 Mesleki Rehberlik ve Danışma Dr.Öğr.Üyesi Gamze SART Derslik 6

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Öğrenme Güçlükleri Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN V2
Salı 10:00-10:45 Öğrenme Güçlükleri Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN V2
Salı 10:45-11:30 Öğrenme Güçlükleri Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN V2
Salı 11:30-12:15 Topluma Hizmet Uygulamaları Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN V2
Çarşamba 09:15-10:00 Eğitim Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN Derslik 4
Çarşamba 10:00-10:45 Eğitim Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN Derslik 4
Çarşamba 10:45-11:30 Eğitim Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN Derslik 4
Çarşamba 13:00-13:45 Psikopatoloji Doç.Dr. Muhammed Tayyib KADAK Derslik 4
Çarşamba 13:45-14:30 Psikopatoloji Doç.Dr. Muhammed Tayyib KADAK Derslik 4
Çarşamba 14:30-15:15 Psikopatoloji Doç.Dr. Muhammed Tayyib KADAK Derslik 4
Perşembe 08:30-09:15 Bireyle Psikolojik Danışma Uygulaması Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA V3
Perşembe 09:15-10:00 Bireyle Psikolojik Danışma Uygulaması Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA V3
Perşembe 10:00-10:45 Bireyle Psikolojik Danışma Uygulaması Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA V3
Perşembe 10:45-11:30 Bireyle Psikolojik Danışma Uygulaması Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA V3
Perşembe 11:30-12:15 Bireyle Psikolojik Danışma Uygulaması Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA V3
Perşembe 12:15-13:00 Psikolojik Testler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU Derslik 6
Perşembe 13:00-13:45 Psikolojik Testler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU Derslik 6
Perşembe 13:45-14:30 Psikolojik Testler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU Derslik 6
Perşembe 14:30-15:15 Psikolojik Testler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU Derslik 6
Perşembe 15:15-16:00 Psikolojik Testler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU Derslik 6
Perşembe 16:00-16:45 Psikolojik Testler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU Derslik 6
Cuma 14:30-15:15 Sınıf Yönetimi Doç.Dr. Kerim KARABACAK Derslik 6
Cuma 15:15-16:00 Sınıf Yönetimi Doç.Dr. Kerim KARABACAK Derslik 6

Sınıf Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN Derslik 6
Pazartesi 13:45-14:30 Eğitim Sosyolojisi Dr.Öğr.Üyesi Çare SERTELİN MERCAN Derslik 6
Salı 10:45-11:30 Genel Biyoloji Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER)
Salı 11:30-12:15 Genel Biyoloji Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER)
Çarşamba 11:30-12:15 İlkokulda Temel Matematik Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL V1
Çarşamba 12:15-13:00 İlkokulda Temel Matematik Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL V1
Çarşamba 13:00-13:45 İlkokulda Temel Matematik Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL V1
Çarşamba 13:45-14:30 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V1
Çarşamba 14:30-15:15 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V1
Çarşamba 16:00-16:45 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN Derslik 1
Çarşamba 16:45-17:30 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN Derslik 1
Perşembe 10:45-11:30 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER Derslik 4
Perşembe 11:30-12:15 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER Derslik 4
Perşembe 12:15-13:00 Türk Dili 1 Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER Derslik 4
Cuma 08:30-09:15 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB1
Cuma 09:15-10:00 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB1
Cuma 10:00-10:45 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB1
Cuma 10:45-11:30 Uygarlık Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN)
Cuma 11:30-12:15 Uygarlık Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN)

Sınıf Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Coşkun KÜÇÜKTEPE V2
Pazartesi 10:00-10:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Coşkun KÜÇÜKTEPE V2
Pazartesi 10:45-11:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Coşkun KÜÇÜKTEPE V2
Pazartesi 15:15-16:00 Sosyoloji Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK Derslik 3
Pazartesi 16:00-16:45 Sosyoloji Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK Derslik 3
Salı 09:15-10:00 Çevre Eğitimi Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN V3
Salı 10:00-10:45 Çevre Eğitimi Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN V3
Salı 12:15-13:00 Genel Fizik Doç.Dr. Elif İNCE V2
Salı 13:00-13:45 Genel Fizik Doç.Dr. Elif İNCE V2
Çarşamba 14:30-15:15 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları I - B Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 15:15-16:00 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları I - B Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 16:00-16:45 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları I - A Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 16:45-17:30 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları I - A Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Perşembe 15:15-16:00 Müzik Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR V8
Perşembe 16:00-16:45 Müzik Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR V8
Perşembe 16:45-17:30 Müzik Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR V8
Cuma 09:15-10:00 Felsefe Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK Derslik 3
Cuma 10:00-10:45 Felsefe Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK Derslik 3
Cuma 10:45-11:30 Beden Eğitimi ve Spor Kültürü Öğr.Gör.Dr. Neslihan FİLİZ Derslik 2
Cuma 11:30-12:15 Beden Eğitimi ve Spor Kültürü Öğr.Gör.Dr. Neslihan FİLİZ Derslik 2
Cuma 12:15-13:00 Beden Eğitimi ve Spor Kültürü Öğr.Gör.Dr. Neslihan FİLİZ Derslik 2
Cuma 13:45-14:30 Türk Dili I: Ses ve Yapı Bilgisi Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER Derslik 5
Cuma 14:30-15:15 Türk Dili I: Ses ve Yapı Bilgisi Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER Derslik 5

Sınıf Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Matematik Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Gülşah BATDAL KARADUMAN V6
Pazartesi 12:15-13:00 Matematik Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Gülşah BATDAL KARADUMAN V6
Pazartesi 13:00-13:45 Matematik Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Gülşah BATDAL KARADUMAN V6
Salı 11:30-12:15 Fen ve Teknoloji Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI Derslik 1
Salı 12:15-13:00 Fen ve Teknoloji Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI Derslik 1
Salı 13:00-13:45 Fen ve Teknoloji Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI Derslik 1
Salı 15:15-16:00 İlkokuma ve Yazma Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ Derslik 1
Salı 16:00-16:45 İlkokuma ve Yazma Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ Derslik 1
Salı 16:45-17:30 İlkokuma ve Yazma Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ Derslik 1
Çarşamba 09:15-10:00 Sınıf Yönetimi Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V3
Çarşamba 10:00-10:45 Sınıf Yönetimi Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V3
Perşembe 10:00-10:45 Ölçme ve Değerlendirme Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Perşembe 10:45-11:30 Ölçme ve Değerlendirme Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Perşembe 11:30-12:15 Ölçme ve Değerlendirme Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Perşembe 12:15-13:00 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Perşembe 13:00-13:45 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Perşembe 13:45-14:30 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Perşembe 14:30-15:15 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Cuma 15:15-16:00 Hayat Bilgisi Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Muhittin SAĞIRLI V6
Cuma 16:00-16:45 Hayat Bilgisi Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Muhittin SAĞIRLI V6
Cuma 16:45-17:30 Hayat Bilgisi Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Muhittin SAĞIRLI V6

Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması I - H Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER)
Pazartesi 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması I - H Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER)
Pazartesi 12:15-13:00 Etkili İletişim Doç.Dr. Şengül İLGAR A4
Pazartesi 13:00-13:45 Etkili İletişim Doç.Dr. Şengül İLGAR A4
Pazartesi 13:45-14:30 Etkili İletişim Doç.Dr. Şengül İLGAR A4
Pazartesi 14:30-15:15 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretimi Prof.Dr. İrfan BAŞKURT A6
Pazartesi 15:15-16:00 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretimi Prof.Dr. İrfan BAŞKURT A6
Salı 10:00-10:45 Görsel Sanatlar Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT Derslik 5
Salı 10:45-11:30 Görsel Sanatlar Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT Derslik 5
Salı 11:30-12:15 Görsel Sanatlar Öğretimi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT Derslik 5
Salı 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması I - F Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL)
Salı 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması I - F Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL)
Salı 14:30-15:15 Trafik ve İlkyardım Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN Derslik 3
Salı 15:15-16:00 Trafik ve İlkyardım Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN Derslik 3
Salı 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması I - C Dr.Öğr.Üyesi Muhittin SAĞIRLI OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Muhittin SAĞIRLI)
Salı 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması I - C Dr.Öğr.Üyesi Muhittin SAĞIRLI OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Muhittin SAĞIRLI)
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması I - B Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK)
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması I - B Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK)
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması I - A Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN)
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması I - A Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN)
Çarşamba 12:15-13:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN Derslik 2
Çarşamba 13:00-13:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN Derslik 2
Çarşamba 14:30-15:15 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 2
Çarşamba 15:15-16:00 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 2
Çarşamba 16:00-16:45 Rehberlik Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL Derslik 2
Cuma 09:15-10:00 Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER V3
Cuma 10:00-10:45 Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı Dr.Öğr.Üyesi Nurcan GÜDER V3
Cuma 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması I - D Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT)
Cuma 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması I - D Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT)
Cuma 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması I - G Dr.Öğr.Üyesi Gülşah BATDAL KARADUMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Gülşah BATTAL KARADUMAN)
Cuma 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması I - G Dr.Öğr.Üyesi Gülşah BATDAL KARADUMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Gülşah BATTAL KARADUMAN)
Cuma 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması I - E Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR OE Odası (Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR)
Cuma 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması I - E Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR OE Odası (Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR)

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 08:30-09:15 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Pazartesi 09:15-10:00 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Pazartesi 10:00-10:45 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Salı 10:45-11:30 Genel Fiziki Coğrafya Dr.Öğr.Üyesi Aslı AYTAÇ V8
Salı 11:30-12:15 Genel Fiziki Coğrafya Dr.Öğr.Üyesi Aslı AYTAÇ V8
Salı 16:00-16:45 Sosyal Psikoloji Doç.Dr. Lütfü İLGAR OE Odası (Doç.Dr. Lütfü İLGAR)
Salı 16:45-17:30 Sosyal Psikoloji Doç.Dr. Lütfü İLGAR OE Odası (Doç.Dr. Lütfü İLGAR)
Çarşamba 09:15-10:00 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA V4
Çarşamba 10:00-10:45 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Gamze İNAN KAYA V4
Perşembe 11:30-12:15 Sosyoloji Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT)
Perşembe 12:15-13:00 Sosyoloji Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TAŞKENT)
Perşembe 16:00-16:45 Sosyal Bilgilerin Temelleri Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE V1
Perşembe 16:45-17:30 Sosyal Bilgilerin Temelleri Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE V1
Cuma 10:00-10:45 Arkeoloji Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL)
Cuma 10:45-11:30 Arkeoloji Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL)
Cuma 11:30-12:15 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Cuma 12:15-13:00 Eğitime Giriş Doç.Dr. Kerim KARABACAK A6
Cuma 13:45-14:30 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A6
Cuma 14:30-15:15 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A6
Cuma 15:15-16:00 Türk Dili 1 Öğr.Gör. Serpil AKDAĞ A6

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Seçmeli I: Avrupa Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE Derslik 6
Pazartesi 10:00-10:45 Seçmeli I: Avrupa Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE Derslik 6
Pazartesi 16:00-16:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN V6
Pazartesi 16:45-17:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN V6
Salı 12:15-13:00 Türkiye Fiziki Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi Aslı AYTAÇ V8
Salı 13:00-13:45 Türkiye Fiziki Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi Aslı AYTAÇ V8
Salı 16:00-16:45 Seçmeli I: Düşünme Eğitimi Etkinlikleri Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN Derslik 3
Salı 16:45-17:30 Seçmeli I: Düşünme Eğitimi Etkinlikleri Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN Derslik 3
Çarşamba 09:15-10:00 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN Derslik 5
Çarşamba 10:00-10:45 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN Derslik 5
Çarşamba 10:45-11:30 Eğitim Psikolojisi Dr.Öğr.Üyesi Tamer ERGİN Derslik 5
Çarşamba 12:15-13:00 Sanat ve Estetik Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL Derslik 5
Çarşamba 13:00-13:45 Sanat ve Estetik Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL Derslik 5
Perşembe 13:00-13:45 Temel Hukuk Dr.Öğr.Üyesi Sercan GÜRLER V6
Perşembe 13:45-14:30 Temel Hukuk Dr.Öğr.Üyesi Sercan GÜRLER V6
Perşembe 16:00-16:45 Siyaset Bilimine Giriş Dr.Öğr.Üyesi Eylem ÖZDEMİR A6
Perşembe 16:45-17:30 Siyaset Bilimine Giriş Dr.Öğr.Üyesi Eylem ÖZDEMİR A6
Cuma 11:30-12:15 İslam Öncesi Türk Tarihi ve Kültürü Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL Derslik 1
Cuma 12:15-13:00 İslam Öncesi Türk Tarihi ve Kültürü Dr.Öğr.Üyesi Derya ÇIĞIR DİKYOL Derslik 1

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 3A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 İnsan Hakları ve Demokrasi Dr.Öğr.Üyesi Nil TÜRKER TEKİN V3
Pazartesi 11:30-12:15 İnsan Hakları ve Demokrasi Dr.Öğr.Üyesi Nil TÜRKER TEKİN V3
Pazartesi 16:00-16:45 Osmanlı Tarihi ve Uygarlığı I Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE V5
Pazartesi 16:45-17:30 Osmanlı Tarihi ve Uygarlığı I Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE V5
Salı 10:45-11:30 Yeni ve Yakınçağ Tarihi Prof.Dr. Mustafa AYDIN V3
Salı 11:30-12:15 Yeni ve Yakınçağ Tarihi Prof.Dr. Mustafa AYDIN V3
Salı 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V6
Salı 16:45-17:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V6
Çarşamba 11:30-12:15 Ülkeler Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ A4
Çarşamba 12:15-13:00 Ülkeler Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ A4
Çarşamba 13:00-13:45 Topluma Hizmet Uygulamaları Dr.Öğr.Üyesi Betül BATIR A2
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Çarşamba 16:45-17:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli II: Siyasal Düşünce Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Görkem DOĞAN V5
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli II: Siyasal Düşünce Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Görkem DOĞAN V5
Cuma 10:45-11:30 Türkiye Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V3
Cuma 11:30-12:15 Türkiye Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V3

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 3B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 İnsan Hakları ve Demokrasi Dr.Öğr.Üyesi Nil TÜRKER TEKİN V3
Pazartesi 11:30-12:15 İnsan Hakları ve Demokrasi Dr.Öğr.Üyesi Nil TÜRKER TEKİN V3
Pazartesi 16:00-16:45 Osmanlı Tarihi ve Uygarlığı I Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE V5
Pazartesi 16:45-17:30 Osmanlı Tarihi ve Uygarlığı I Dr.Öğr.Üyesi Ensar KÖSE V5
Salı 10:45-11:30 Yeni ve Yakınçağ Tarihi Prof.Dr. Mustafa AYDIN V3
Salı 11:30-12:15 Yeni ve Yakınçağ Tarihi Prof.Dr. Mustafa AYDIN V3
Salı 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V6
Salı 16:45-17:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V6
Çarşamba 11:30-12:15 Ülkeler Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ A4
Çarşamba 12:15-13:00 Ülkeler Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ A4
Çarşamba 13:00-13:45 Topluma Hizmet Uygulamaları Dr.Öğr.Üyesi Betül BATIR A2
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Çarşamba 16:45-17:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V3
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli II: Siyasal Düşünce Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Görkem DOĞAN V5
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli II: Siyasal Düşünce Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Görkem DOĞAN V5
Cuma 10:45-11:30 Türkiye Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V3
Cuma 11:30-12:15 Türkiye Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V3

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi I Dr.Öğr.Üyesi Nil TÜRKER TEKİN V4
Pazartesi 10:00-10:45 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi I Dr.Öğr.Üyesi Nil TÜRKER TEKİN V4
Pazartesi 14:30-15:15 Sosyal Bilgiler Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V2
Pazartesi 15:15-16:00 Sosyal Bilgiler Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V2
Pazartesi 16:00-16:45 Sosyal Bilgiler Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V2
Pazartesi 16:45-17:30 Sosyal Bilgiler Ders Kitabı İncelemesi Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN V2
Salı 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri II Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN Derslik 3
Salı 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri II Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN Derslik 3
Salı 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri II Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN Derslik 3
Salı 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri II Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN Derslik 3
Çarşamba 10:00-10:45 Günümüz Dünya Sorunları Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V7
Çarşamba 10:45-11:30 Günümüz Dünya Sorunları Dr.Öğr.Üyesi A. Ergin GÜMÜŞ V7
Çarşamba 11:30-12:15 Okul Deneyimi Dr.Öğr.Üyesi İbrahim TURAN A2
Çarşamba 13:00-13:45 Program Geliştirme Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI V3
Çarşamba 13:45-14:30 Program Geliştirme Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI V3
Perşembe 13:00-13:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 3
Perşembe 13:45-14:30 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 3

Türkçe Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 14:30-15:15 Türk Dili 1 Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA Derslik 5
Pazartesi 15:15-16:00 Türk Dili 1 Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA Derslik 5
Pazartesi 16:00-16:45 Türk Dili 1 Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA Derslik 5
Salı 10:00-10:45 Osmanlı Türkçesi 1 Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ Derslik 2
Salı 10:45-11:30 Osmanlı Türkçesi 1 Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ Derslik 2
Salı 13:45-14:30 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI Derslik 1
Salı 14:30-15:15 Eğitim Felsefesi Dr.Öğr.Üyesi Hülya YILDIZLI Derslik 1
Çarşamba 10:45-11:30 Sözlü Anlatım I Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI OE Odası (Doç.Dr. Hülya AŞKIN BALCI)
Çarşamba 11:30-12:15 Sözlü Anlatım I Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI OE Odası (Doç.Dr. Hülya AŞKIN BALCI)
Çarşamba 14:30-15:15 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB1
Çarşamba 15:15-16:00 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB1
Çarşamba 16:00-16:45 Bilişim Teknolojileri Arş.Gör.Dr. Elif POLAT HOPCAN BİLG.LAB1
Perşembe 12:15-13:00 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN A6
Perşembe 13:00-13:45 Eğitime Giriş Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin SERİN A6
Perşembe 13:45-14:30 Yazı Yazma Teknikleri Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL OE Odası (Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL)
Perşembe 14:30-15:15 Yazı Yazma Teknikleri Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL OE Odası (Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL)
Perşembe 15:15-16:00 Yazı Yazma Teknikleri Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL OE Odası (Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL)
Cuma 09:15-10:00 Edebiyat Bilgi ve Kuramları 1 Dr.Öğr.Üyesi Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V6
Cuma 10:00-10:45 Edebiyat Bilgi ve Kuramları 1 Dr.Öğr.Üyesi Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V6
Cuma 16:00-16:45 Türk Dil Bilgisi 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ A2
Cuma 16:45-17:30 Türk Dil Bilgisi 1 Dr.Öğr.Üyesi İbrahim AKIŞ A2

Türkçe Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Türk Halk Edebiyatı I Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA A2
Pazartesi 10:45-11:30 Türk Halk Edebiyatı I Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA A2
Pazartesi 12:15-13:00 Türk Dil Bilgisi III: Sözcük Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ A6
Pazartesi 13:00-13:45 Türk Dil Bilgisi III: Sözcük Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ A6
Pazartesi 14:30-15:15 Seçmeli I: Metindilbilim (B Grubu-Çift Numaralar) Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN Derslik 6
Pazartesi 15:15-16:00 Seçmeli I: Metindilbilim (B Grubu-Çift Numaralar) Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN Derslik 6
Pazartesi 16:00-16:45 Seçmeli I: Metindilbilim (B Grubu-Çift Numaralar) Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN Derslik 6
Salı 14:30-15:15 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Salı 15:15-16:00 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Salı 16:00-16:45 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Salı 16:45-17:30 Bilgisayar I Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V4
Çarşamba 12:15-13:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V4
Çarşamba 13:00-13:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Dr.Öğr.Üyesi Lili HURİOĞLU V4
Çarşamba 14:30-15:15 Seçmeli I: Metindilbilim (A Grubu-Tek numaralar) Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI A4
Çarşamba 15:15-16:00 Seçmeli I: Metindilbilim (A Grubu-Tek numaralar) Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI A4
Çarşamba 16:00-16:45 Seçmeli I: Metindilbilim (A Grubu-Tek numaralar) Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI A4
Cuma 10:00-10:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN A2
Cuma 10:45-11:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN A2
Cuma 11:30-12:15 Eski Türk Edebiyatı I Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 6
Cuma 12:15-13:00 Eski Türk Edebiyatı I Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 6
Cuma 13:45-14:30 Yeni Türk Edebiyatı I Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 2
Cuma 14:30-15:15 Yeni Türk Edebiyatı I Dr.Öğr.Üyesi Büşra SÜRGİT Derslik 2

Türkçe Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Anlama Teknikleri II: Dinleme Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 1
Pazartesi 10:00-10:45 Anlama Teknikleri II: Dinleme Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 1
Pazartesi 10:45-11:30 Anlama Teknikleri II: Dinleme Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 1
Pazartesi 11:30-12:15 Anlama Teknikleri II: Dinleme Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 1
Pazartesi 12:15-13:00 Dünya Edebiyatı Dr.Öğr.Üyesi Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU Derslik 4
Pazartesi 13:00-13:45 Dünya Edebiyatı Dr.Öğr.Üyesi Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU Derslik 4
Pazartesi 13:45-14:30 Dünya Edebiyatı Dr.Öğr.Üyesi Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU Derslik 4
Salı 16:00-16:45 Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Salı 16:45-17:30 Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Çarşamba 12:15-13:00 Topluma Hizmet Uygulamaları Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI A2
Çarşamba 15:15-16:00 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Çarşamba 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI V1
Perşembe 09:15-10:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 6
Perşembe 10:00-10:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 6
Perşembe 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 6
Perşembe 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL Derslik 6
Perşembe 14:30-15:15 Anlama Teknikleri I: Okuma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 3
Perşembe 15:15-16:00 Anlama Teknikleri I: Okuma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 3
Perşembe 16:00-16:45 Anlama Teknikleri I: Okuma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 3
Perşembe 16:45-17:30 Anlama Teknikleri I: Okuma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER Derslik 3

Türkçe Öğretmenliği 4A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Okul Deneyimi Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL A2
Pazartesi 10:00-10:45 Seçmeli I: Türkçenin Tartışmalı Konuları Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V5
Pazartesi 10:45-11:30 Seçmeli I: Türkçenin Tartışmalı Konuları Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V5
Pazartesi 11:30-12:15 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 12:15-13:00 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 13:00-13:45 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 13:45-14:30 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 15:15-16:00 Türkçe Ders Kitabı İncelemeleri Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Pazartesi 16:00-16:45 Türkçe Ders Kitabı İncelemeleri Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Çarşamba 09:15-10:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 3
Çarşamba 10:00-10:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 3
Perşembe 11:30-12:15 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 2
Perşembe 12:15-13:00 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 2
Perşembe 13:00-13:45 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 2

Türkçe Öğretmenliği 4B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Okul Deneyimi Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL A2
Pazartesi 10:00-10:45 Seçmeli I: Türkçenin Tartışmalı Konuları Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V5
Pazartesi 10:45-11:30 Seçmeli I: Türkçenin Tartışmalı Konuları Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V5
Pazartesi 11:30-12:15 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 12:15-13:00 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 13:00-13:45 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 13:45-14:30 Tiyatro ve Drama Uygulamaları Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 15:15-16:00 Türkçe Ders Kitabı İncelemeleri Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Pazartesi 16:00-16:45 Türkçe Ders Kitabı İncelemeleri Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Çarşamba 09:15-10:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 3
Çarşamba 10:00-10:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY Derslik 3
Perşembe 11:30-12:15 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 2
Perşembe 12:15-13:00 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 2
Perşembe 13:00-13:45 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE Derslik 2

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 16:00-16:45 Genel Biyoloji Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER V5
Salı 16:45-17:30 Genel Biyoloji Dr.Öğr.Üyesi Seda USTA GEZER V5
Çarşamba 15:15-16:00 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A6
Çarşamba 16:00-16:45 Özel Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A6
Perşembe 13:45-14:30 Temel Matematik I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL)
Perşembe 14:30-15:15 Temel Matematik I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL)
Cuma 10:45-11:30 Uygarlık Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN)
Cuma 11:30-12:15 Uygarlık Tarihi Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Evren ŞAR İŞBİLEN)

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 Üstün Zekalılar ve Yetenekliler İçin Eğitim Programlarının Farklılaştırılması Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Pazartesi 13:45-14:30 Üstün Zekalılar ve Yetenekliler İçin Eğitim Programlarının Farklılaştırılması Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Pazartesi 14:30-15:15 Üstün Zekalılar ve Yetenekliler İçin Eğitim Programlarının Farklılaştırılması Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Pazartesi 15:15-16:00 Üstün Zekalılar ve Yetenekliler İçin Eğitim Programlarının Farklılaştırılması Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Pazartesi 16:00-16:45 Türk Dili I: Ses ve Şekil Bilgisi Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL OE Odası (Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL)
Pazartesi 16:45-17:30 Türk Dili I: Ses ve Şekil Bilgisi Öğr.Gör.Dr. Duygu AK BAŞOĞUL OE Odası (Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL)
Salı 10:45-11:30 Seçmeli: Davranış Bozuklukları ve Eğitimi Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Salı 11:30-12:15 Seçmeli: Davranış Bozuklukları ve Eğitimi Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Salı 12:15-13:00 Seçmeli: Davranış Bozuklukları ve Eğitimi Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Salı 13:00-13:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN OE Odası (Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Salı 13:45-14:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN OE Odası (Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Çarşamba 10:00-10:45 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları I Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN)
Çarşamba 10:45-11:30 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları I Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN)
Çarşamba 11:30-12:15 Genel Kimya Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI)
Çarşamba 12:15-13:00 Genel Kimya Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Filiz AVCI)
Perşembe 11:30-12:15 Trafik ve İlkyardım Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ OE Odası (Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ)
Perşembe 12:15-13:00 Trafik ve İlkyardım Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ OE Odası (Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ)
Perşembe 13:00-13:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Serap EMİR OE Odası (Doç.Dr. Serap EMİR)
Perşembe 13:45-14:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Serap EMİR OE Odası (Doç.Dr. Serap EMİR)
Perşembe 14:30-15:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç.Dr. Serap EMİR OE Odası (Doç.Dr. Serap EMİR)
Perşembe 15:15-16:00 Genel Fizik Doç.Dr. Elif İNCE OE Odası (Doç.Dr. Elif İNCE)
Perşembe 16:00-16:45 Genel Fizik Doç.Dr. Elif İNCE OE Odası (Doç.Dr. Elif İNCE)

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Ölçme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN Derslik 4
Pazartesi 10:45-11:30 Ölçme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN Derslik 4
Pazartesi 11:30-12:15 Ölçme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Esin TEZBAŞARAN Derslik 4
Pazartesi 13:45-14:30 Bireyselleştirilmiş Öğretim Planları Geliştirme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY)
Pazartesi 14:30-15:15 Bireyselleştirilmiş Öğretim Planları Geliştirme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY)
Pazartesi 15:15-16:00 Bireyselleştirilmiş Öğretim Planları Geliştirme ve Değerlendirme Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY)
Pazartesi 16:00-16:45 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 1
Pazartesi 16:45-17:30 Sınıf Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Abdullah BALIKÇI Derslik 1
Salı 14:30-15:15 Matematik Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL)
Salı 15:15-16:00 Matematik Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DERİNGÖL)
Çarşamba 13:45-14:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Hayat ve Sosyal Bilgisi Öğretimi Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Çarşamba 14:30-15:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Hayat ve Sosyal Bilgisi Öğretimi Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Çarşamba 15:15-16:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Hayat ve Sosyal Bilgisi Öğretimi Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Çarşamba 16:00-16:45 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Hayat ve Sosyal Bilgisi Öğretimi Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ OE Odası (Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ)
Perşembe 10:00-10:45 Felsefe Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK)
Perşembe 10:45-11:30 Felsefe Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Murat ÖZTÜRK)
Perşembe 12:15-13:00 Fen ve Teknoloji Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN)
Perşembe 13:00-13:45 Fen ve Teknoloji Öğretimi I Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN)
Perşembe 13:45-14:30 Eleştirel Düşünce Becerileri Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN OE Odası (Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Perşembe 14:30-15:15 Eleştirel Düşünce Becerileri Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN OE Odası (Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Perşembe 15:15-16:00 Eleştirel Düşünce Becerileri Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN OE Odası (Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Perşembe 16:00-16:45 Eleştirel Düşünce Becerileri Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN OE Odası (Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Cuma 10:00-10:45 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere İlkokuma ve Yazma Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ OE Odası (Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ)
Cuma 10:45-11:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere İlkokuma ve Yazma Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ OE Odası (Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ)
Cuma 11:30-12:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere İlkokuma ve Yazma Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ OE Odası (Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ)

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı Dr.Öğr.Üyesi Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU Derslik 5
Pazartesi 10:45-11:30 Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı Dr.Öğr.Üyesi Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU Derslik 5
Pazartesi 11:30-12:15 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V5
Pazartesi 12:15-13:00 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V5
Pazartesi 13:00-13:45 Rehberlik Öğr.Gör. Burcu ÖZKALE V5
Pazartesi 14:30-15:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Görsel Sanatlar Öğretimi Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR Derslik 4
Pazartesi 15:15-16:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Görsel Sanatlar Öğretimi Öğr.Gör. Gonca BİROL BAHAR Derslik 4
Salı 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması I - C Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Salı 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması I - C Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Salı 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması I - G Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN)
Salı 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması I - G Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Yavuz YAMAN)
Salı 13:45-14:30 Seçmeli I: Sağlık Bilgisi Dr.Öğr.Üyesi Tüluha AYOĞLU FL1
Salı 14:30-15:15 Seçmeli I: Sağlık Bilgisi Dr.Öğr.Üyesi Tüluha AYOĞLU FL1
Çarşamba 08:30-09:15 Öğretmenlik Uygulaması I - D Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK)
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması I - D Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Melodi ÖZYAPRAK)
Çarşamba 10:45-11:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Duyuşsal Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 6
Çarşamba 11:30-12:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Duyuşsal Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 6
Çarşamba 12:15-13:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Duyuşsal Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 6
Çarşamba 13:00-13:45 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Duyuşsal Eğitim Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK Derslik 6
Çarşamba 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması I - B Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK )
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması I - B Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Ayça KÖKSAL KONİK )
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması I - E Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY)
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması I - E Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Z. Özlem ATALAY)
Perşembe 09:15-10:00 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Perşembe 10:00-10:45 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Perşembe 10:45-11:30 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Perşembe 11:30-12:15 Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Perşembe 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması I - F Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN)
Perşembe 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması I - F Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN OE Odası (Dr.Öğr.Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN)

FSecmeli1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Perşembe 09:15-10:00 Uygulamalı Girişimcilik Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN OE Odası (Prof.Dr. A.Esra ASLAN)
Perşembe 10:00-10:45 Uygulamalı Girişimcilik Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN OE Odası (Prof.Dr. A.Esra ASLAN)
Perşembe 10:45-11:30 Uygulamalı Girişimcilik Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN OE Odası (Prof.Dr. A.Esra ASLAN)
Perşembe 11:30-12:15 Uygulamalı Girişimcilik Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN OE Odası (Prof.Dr. A.Esra ASLAN)

FSecmeli2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Çarşamba 13:00-13:45 Eğitimde Robotik Uygulamaları I Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Çarşamba 13:45-14:30 Eğitimde Robotik Uygulamaları I Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Çarşamba 14:30-15:15 Eğitimde Robotik Uygulamaları I Dr.Öğr.Üyesi Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.