Derslik Açıklamalar
Derslik Bina
A1, A2 Kimya Lab., A3 Robotik Lab., A4, A5, A6 HAYEF A Blok
V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8, V9, V10 Fizik Lab., V11 HAYEF Vefa Binası
Prefabrik 5, Prefabrik 6, Prefabrik 7, Prefabrik 8, Prefabrik 9 Vefa Prefabrikler
C204, C205, MYO Lab2 Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu
A1D9, B3D8 Yabancı Diller Yüksek Okulu
FL1 Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi
ÖÜ Odası İlgili Öğretim Elemanının odasıdır.
Fakülte Seçmeliler Ders Programı
Dersin Adı Gün/Saat Yer Öğretim Üyesi
Eğitimde Robotik Uygulamaları II Çarşamba 13:00-15:15 A3 Robotik Lab Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN
Afet Kültürü Perşembe 10:00 Uzaktan Eğitim / Canlı Ders Yrd.Doç.Dr. Leyla ULUS
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Canlı Ders Programı
Program Adı Gün/Saat Öğretim Elemanı
  • Almanca Öğretmenliği
  • Fransızca Öğretmenliği
  • Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
  • Fen Bilgisi Öğretmenliği
  • Özel Eğitim Öğretmenliği
  • İlköğretim Matematik Öğretmenliği
  • Üstün Zekalılar Öğretmenliği
Çarşmaba 10:00 - 10:40 Okt. Ertuğrul DALMIŞ
  • İngilizce Öğretmenliği
  • Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
  • Sınıf Öğretmenliği
  • Okul Öncesi Öğretmenliği
  • Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
  • Türkçe Öğretmenliği
Çarşmaba 11:00 - 11:40 Okt. Ertuğrul DALMIŞ
Yabancı Dil II Canlı Ders Programı
Program Adı Gün/Saat Öğretim Elemanı
Bütün Programlar Çarşamba 08:30 - 09:20 Okt. Nalan TUR

Almanca Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Pazartesi 13:00-13:45 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Pazartesi 13:45-14:30 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Pazartesi 14:30-15:15 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Salı 09:15-10:00 Türkçe II: Sözlü Anlatım Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ PREFABRİK 9
Salı 10:00-10:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ PREFABRİK 9
Salı 12:15-13:00 Almanca Dilbilgisi II Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ V5
Salı 13:00-13:45 Almanca Dilbilgisi II Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ V5
Salı 13:45-14:30 Almanca Dilbilgisi II Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ V5
Çarşamba 10:45-11:30 Okuma Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR V11
Çarşamba 11:30-12:15 Okuma Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR V11
Çarşamba 12:15-13:00 Okuma Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR V11
Çarşamba 15:15-16:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V11
Çarşamba 16:00-16:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V11
Çarşamba 16:45-17:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V11
Perşembe 09:15-10:00 Karşılaştırmalı Ülke Bilgisi Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ PREFABRİK 5
Perşembe 10:00-10:45 Karşılaştırmalı Ülke Bilgisi Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ PREFABRİK 5
Perşembe 10:45-11:30 Karşılaştırmalı Ülke Bilgisi Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ PREFABRİK 5
Perşembe 13:00-13:45 Yazma Becerileri II Okt. Julia VÖELKER PREFABRİK 5
Perşembe 13:45-14:30 Yazma Becerileri II Okt. Julia VÖELKER PREFABRİK 5
Perşembe 14:30-15:15 Yazma Becerileri II Okt. Julia VÖELKER PREFABRİK 5
Cuma 13:45-14:30 Sözlü İletişim Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR V4
Cuma 14:30-15:15 Sözlü İletişim Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR V4
Cuma 15:15-16:00 Sözlü İletişim Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR V4

Almanca Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Alman Edebiyatı II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V1
Pazartesi 12:15-13:00 Alman Edebiyatı II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V1
Pazartesi 13:00-13:45 Alman Edebiyatı II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V1
Salı 08:30-09:15 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V1
Salı 09:15-10:00 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V1
Salı 14:30-15:15 Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar II Yrd.Doç.Dr. Binnur CANGİL A2
Salı 15:15-16:00 Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar II Yrd.Doç.Dr. Binnur CANGİL A2
Salı 16:00-16:45 Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar II Yrd.Doç.Dr. Binnur CANGİL A2
Çarşamba 12:15-13:00 İleri Okuma ve Yazma Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR V3
Çarşamba 13:00-13:45 İleri Okuma ve Yazma Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR V3
Çarşamba 13:45-14:30 İleri Okuma ve Yazma Becerileri II Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR V3
Perşembe 08:30-09:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V3
Perşembe 09:15-10:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V3
Perşembe 10:00-10:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V3
Perşembe 10:45-11:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V3
Cuma 10:00-10:45 Dilbilim II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR A2
Cuma 10:45-11:30 Dilbilim II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR A2
Cuma 11:30-12:15 Dilbilim II Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR A2
Cuma 13:45-14:30 Karşılaştırmalı Dilbilgisi Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ A2
Cuma 14:30-15:15 Karşılaştırmalı Dilbilgisi Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ A2
Cuma 15:15-16:00 Karşılaştırmalı Dilbilgisi Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ A2

Almanca Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL PREFABRİK 7
Salı 10:00-10:45 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL PREFABRİK 7
Salı 10:45-11:30 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL PREFABRİK 7
Salı 11:30-12:15 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL PREFABRİK 7
Salı 13:00-13:45 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI A4
Salı 13:45-14:30 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI A4
Salı 15:15-16:00 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY PREFABRİK 9
Salı 16:00-16:45 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY PREFABRİK 9
Salı 16:45-17:30 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY PREFABRİK 9
Çarşamba 08:30-09:15 Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V7
Çarşamba 09:15-10:00 Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V7
Çarşamba 10:00-10:45 Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU V7
Çarşamba 14:30-15:15 İkinci Yabancı Dil II (Fransızca) Okt. Celal COR V3
Çarşamba 15:15-16:00 İkinci Yabancı Dil II (Fransızca) Okt. Celal COR V3
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli II: Almanca Öğretiminde Yeni Yönelimler Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V3
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli II: Almanca Öğretiminde Yeni Yönelimler Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V3
Perşembe 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR A6
Perşembe 15:15-16:00 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR A6
Perşembe 16:00-16:45 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR A6
Perşembe 16:45-17:30 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR A6
Cuma 09:15-10:00 Topluma Hizmet Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR A2

Almanca Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 08:30-09:15 Almanca Öğretiminde Sınav Hazırlama ve Değerlendirme Teknikleri II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU A4
Pazartesi 09:15-10:00 Almanca Öğretiminde Sınav Hazırlama ve Değerlendirme Teknikleri II Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU A4
Pazartesi 11:30-12:15 Eğitimde Proje Çalışmaları Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V9
Pazartesi 12:15-13:00 Eğitimde Proje Çalışmaları Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL V9
Pazartesi 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL)
Pazartesi 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Birsen SAYINSOY ÖZÜNAL)
Salı 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR)
Salı 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ömer GÜR)
Salı 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ)
Salı 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. T. Fatih ULUÇ)
Salı 12:15-13:00 Seçmeli II: Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Binnur CANGİL PREFABRİK 7
Salı 13:00-13:45 Seçmeli II: Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Binnur CANGİL PREFABRİK 7
Çarşamba 09:15-10:00 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V6
Çarşamba 10:00-10:45 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V6
Çarşamba 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması - A Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU ÖÜ Odası(Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU)
Çarşamba 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU ÖÜ Odası(Prof.Dr. Sevinç HATİPOĞLU)
Cuma 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR)
Cuma 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Meral ÇAKIR)

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 14:30-15:15 Türkçe II: Sözlü Anlatım Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A4
Pazartesi 15:15-16:00 Türkçe II: Sözlü Anlatım Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A4
Salı 14:30-15:15 Matematik II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V6
Salı 15:15-16:00 Matematik II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V6
Salı 16:00-16:45 Matematik II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V6
Salı 16:45-17:30 Matematik II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V6
Perşembe 13:45-14:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ V11
Perşembe 14:30-15:15 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ V11
Perşembe 15:15-16:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ V11
Cuma 13:45-14:30 Eğitimde Bilişim Teknolojileri II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Cuma 14:30-15:15 Eğitimde Bilişim Teknolojileri II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Cuma 15:15-16:00 Eğitimde Bilişim Teknolojileri II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Cuma 16:00-16:45 Eğitimde Bilişim Teknolojileri II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Cuma 16:45-17:30 Eğitimde Bilişim Teknolojileri II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Mesleki İngilizce Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Pazartesi 10:00-10:45 Mesleki İngilizce Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Pazartesi 10:45-11:30 Mesleki İngilizce Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Salı 13:00-13:45 Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Salı 13:45-14:30 Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Salı 14:30-15:15 Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Salı 15:15-16:00 Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN BİLG.LAB1
Çarşamba 08:30-09:15 Programlama Dilleri II Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Çarşamba 09:15-10:00 Programlama Dilleri II Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Çarşamba 10:00-10:45 Programlama Dilleri II Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Çarşamba 10:45-11:30 Programlama Dilleri II Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Çarşamba 11:30-12:15 Programlama Dilleri II Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB1
Çarşamba 13:00-13:45 Eğitimde Robotik Uygulamaları II Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Çarşamba 13:45-14:30 Eğitimde Robotik Uygulamaları II Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Çarşamba 14:30-15:15 Eğitimde Robotik Uygulamaları II Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Perşembe 15:15-16:00 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU V7
Perşembe 16:00-16:45 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU V7
Perşembe 16:45-17:30 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU V7
Cuma 10:00-10:45 Öğretim Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Cuma 10:45-11:30 Öğretim Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Cuma 11:30-12:15 Öğretim Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Cuma 12:15-13:00 Öğretim Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Cuma 15:15-16:00 Fizik II Prof.Dr. Ali TUTAY A4
Cuma 16:00-16:45 Fizik II Prof.Dr. Ali TUTAY A4
Cuma 16:45-17:30 Fizik II Prof.Dr. Ali TUTAY A4

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Topluma Hizmet Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS A2
Pazartesi 12:15-13:00 Bilgisayar Ağları ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Pazartesi 13:00-13:45 Bilgisayar Ağları ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Pazartesi 13:45-14:30 Bilgisayar Ağları ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Pazartesi 14:30-15:15 Bilgisayar Ağları ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB2
Salı 08:30-09:15 Seçmeli II:Çocuklara Programlama Eğtimi Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Salı 09:15-10:00 Seçmeli II:Çocuklara Programlama Eğtimi Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Salı 10:00-10:45 Seçmeli II:Çocuklara Programlama Eğtimi Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN A3 ROBOTİK LAB.
Salı 11:30-12:15 Eğitimde Grafik Tasarımı ve Canlandırma Kullanımı Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB2
Salı 12:15-13:00 Eğitimde Grafik Tasarımı ve Canlandırma Kullanımı Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB2
Salı 13:00-13:45 Eğitimde Grafik Tasarımı ve Canlandırma Kullanımı Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB2
Salı 13:45-14:30 Eğitimde Grafik Tasarımı ve Canlandırma Kullanımı Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB2
Çarşamba 08:30-09:15 Seçmeli II: Bilgisayar ve Internette Güvenlik Yrd.Doç.Dr. İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB2
Çarşamba 09:15-10:00 Seçmeli II: Bilgisayar ve Internette Güvenlik Yrd.Doç.Dr. İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB2
Çarşamba 10:00-10:45 Seçmeli II: Bilgisayar ve Internette Güvenlik Yrd.Doç.Dr. İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB2
Çarşamba 10:45-11:30 Seçmeli II: Bilgisayar ve Internette Güvenlik Yrd.Doç.Dr. İrfan ŞİMŞEK BİLG.LAB2
Çarşamba 13:00-13:45 Türk Eğitim Sitemleri ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ V7
Çarşamba 13:45-14:30 Türk Eğitim Sitemleri ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ V7
Çarşamba 15:15-16:00 Çoklu Ortam Tasarımı ve Üretimi Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB2
Çarşamba 16:00-16:45 Çoklu Ortam Tasarımı ve Üretimi Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB2
Çarşamba 16:45-17:30 Çoklu Ortam Tasarımı ve Üretimi Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB2
Çarşamba 17:30-18:15 Çoklu Ortam Tasarımı ve Üretimi Arş.Gör.Dr. Sinan HOPCAN BİLG.LAB2
Perşembe 14:30-15:15 Seçmeli II: Mobil Programlama I Umut SEFER BİLG.LAB2
Perşembe 15:15-16:00 Seçmeli II: Mobil Programlama I Umut SEFER BİLG.LAB2
Perşembe 16:00-16:45 Seçmeli II: Mobil Programlama I Umut SEFER BİLG.LAB2
Perşembe 16:45-17:30 Seçmeli II: Mobil Programlama I Umut SEFER BİLG.LAB2
Cuma 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR V9
Cuma 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR V9
Cuma 15:15-16:00 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR V9
Cuma 16:00-16:45 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR V9

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Rehberlik Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V9
Pazartesi 10:45-11:30 Rehberlik Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V9
Pazartesi 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ)
Pazartesi 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ)
Salı 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS)
Salı 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS)
Salı 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR)
Salı 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR)
Salı 15:15-16:00 Proje Geliştirme ve Yönetimi II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB2
Salı 16:00-16:45 Proje Geliştirme ve Yönetimi II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB2
Salı 16:45-17:30 Proje Geliştirme ve Yönetimi II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB2
Salı 17:30-18:15 Proje Geliştirme ve Yönetimi II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB2
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN)
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Burak ŞİŞMAN)
Çarşamba 11:30-12:15 Kitle İletişimi Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB2
Çarşamba 12:15-13:00 Kitle İletişimi Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB2
Perşembe 09:15-10:00 Bilgisayarda İstatistik Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 10:00-10:45 Bilgisayarda İstatistik Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 10:45-11:30 Bilgisayarda İstatistik Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2
Perşembe 11:30-12:15 Bilgisayarda İstatistik Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Ahmet AĞIR BİLG.LAB2

Fen Bilgisi Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 16:00-16:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ A4
Pazartesi 16:45-17:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ A4
Salı 10:45-11:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN PREFABRİK 8
Salı 11:30-12:15 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN PREFABRİK 8
Salı 12:15-13:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN PREFABRİK 8
Salı 13:45-14:30 Genel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER PREFABRİK 6
Salı 14:30-15:15 Genel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER PREFABRİK 6
Salı 15:15-16:00 Genel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER PREFABRİK 6
Salı 16:00-16:45 Genel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER PREFABRİK 6
Çarşamba 10:45-11:30 Genel Fizik II Doç.Dr. Elif İNCE A2
Çarşamba 11:30-12:15 Genel Fizik II Doç.Dr. Elif İNCE A2
Çarşamba 12:15-13:00 Genel Fizik II Doç.Dr. Elif İNCE A2
Çarşamba 13:00-13:45 Genel Fizik II Doç.Dr. Elif İNCE A2
Çarşamba 14:30-15:15 Genel Fizik Lab II Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 15:15-16:00 Genel Fizik Lab II Doç.Dr. Elif İNCE V10 FİZİK LAB.
Perşembe 10:45-11:30 Genel Kimya Lab II Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Perşembe 11:30-12:15 Genel Kimya Lab II Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI A1 KİMYA LAB.
Cuma 13:45-14:30 Genel Kimya II Prof.Dr. Ufuk KOLAK V7
Cuma 14:30-15:15 Genel Kimya II Prof.Dr. Ufuk KOLAK V7
Cuma 15:15-16:00 Genel Kimya II Prof.Dr. Ufuk KOLAK V7
Cuma 16:00-16:45 Genel Kimya II Prof.Dr. Ufuk KOLAK V7

Fen Bilgisi Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Genel Biyoloji II Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V7
Pazartesi 13:00-13:45 Genel Biyoloji II Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V7
Pazartesi 13:45-14:30 Genel Biyoloji II Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V7
Pazartesi 14:30-15:15 Genel Biyoloji II Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V7
Salı 13:45-14:30 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım Doç.Dr. Tülüha AYOĞLU FL1
Salı 14:30-15:15 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım Doç.Dr. Tülüha AYOĞLU FL1
Çarşamba 10:45-11:30 Genel Biyoloji Lab II Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ A1 KİMYA LAB.
Çarşamba 11:30-12:15 Genel Biyoloji Lab II Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ A1 KİMYA LAB.
Çarşamba 12:15-13:00 Modern Fiziğe Giriş Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V9
Çarşamba 13:00-13:45 Modern Fiziğe Giriş Prof.Dr. Ömer ÇAKIROĞLU V9
Çarşamba 15:15-16:00 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Çarşamba 16:00-16:45 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Çarşamba 16:45-17:30 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Çarşamba 17:30-18:15 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Perşembe 09:15-10:00 Fen-Teknoloji Programı ve Planlama Yrd.Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI A2
Perşembe 10:00-10:45 Fen-Teknoloji Programı ve Planlama Yrd.Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI A2
Perşembe 10:45-11:30 Fen-Teknoloji Programı ve Planlama Yrd.Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI A2
Perşembe 11:30-12:15 Genel Kimya IV (Organik Kimya) Prof.Dr. F. Gülay KIRBAŞLAR V2
Perşembe 12:15-13:00 Genel Kimya IV (Organik Kimya) Prof.Dr. F. Gülay KIRBAŞLAR V2

Fen Bilgisi Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Fen Öğretimi Laboratuvar Uygulamaları II Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN A1 KİMYA LAB.
Pazartesi 13:00-13:45 Fen Öğretimi Laboratuvar Uygulamaları II Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN A1 KİMYA LAB.
Pazartesi 13:45-14:30 Fen Öğretimi Laboratuvar Uygulamaları II Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN A1 KİMYA LAB.
Pazartesi 14:30-15:15 Fen Öğretimi Laboratuvar Uygulamaları II Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN A1 KİMYA LAB.
Salı 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V11
Salı 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V11
Salı 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V11
Salı 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN V11
Salı 15:15-16:00 Bilimin Doğası ve Bilim Tarihi Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY V7
Salı 16:00-16:45 Bilimin Doğası ve Bilim Tarihi Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY V7
Salı 16:45-17:30 Bilimin Doğası ve Bilim Tarihi Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY V7
Çarşamba 11:30-12:15 Çevre Bilimi Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 12:15-13:00 Çevre Bilimi Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 13:00-13:45 Çevre Bilimi Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 14:30-15:15 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Kerim KARABACAK V7
Çarşamba 15:15-16:00 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Kerim KARABACAK V7
Çarşamba 16:00-16:45 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Kerim KARABACAK V7
Perşembe 14:30-15:15 Topluma Hizmet Uygulaması Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY A2
Cuma 13:45-14:30 Genetik ve Biyoteknoloji Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V6
Cuma 14:30-15:15 Genetik ve Biyoteknoloji Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ V6
Cuma 16:00-16:45 Yer Bilimi Yrd.Doç.Dr. Aslı AYTAÇ V1
Cuma 16:45-17:30 Yer Bilimi Yrd.Doç.Dr. Aslı AYTAÇ V1

Fen Bilgisi Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Seçmeli I: Fen Eğitiminde Araştırma Projeleri Doç.Dr. Elif İNCE V7
Salı 10:00-10:45 Seçmeli I: Fen Eğitiminde Araştırma Projeleri Doç.Dr. Elif İNCE V7
Salı 10:45-11:30 (A)Seçmeli II: İlköğretimde Kimya Öğretimi Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN V10 FİZİK LAB.
Salı 11:30-12:15 (A)Seçmeli II: İlköğretimde Kimya Öğretimi Doç.Dr. Burçin ACAR ŞEŞEN V10 FİZİK LAB.
Salı 13:00-13:45 Seçmeli I: Müzik Tarihi ve Kültürü Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Salı 13:45-14:30 Seçmeli I: Müzik Tarihi ve Kültürü Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Salı 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - E Doç.Dr. Elif İNCE ÖÜ Odası(Doç.Dr. Elif İNCE)
Salı 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - E Doç.Dr. Elif İNCE ÖÜ Odası(Doç.Dr. Elif İNCE)
Çarşamba 09:15-10:00 Seçmeli I: Bitki ve Hayvan Sistematiği Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 09:15-10:00 Seçmeli I: Bitki ve Hayvan Sistematiği Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 10:00-10:45 Seçmeli I: Bitki ve Hayvan Sistematiği Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 10:00-10:45 Seçmeli I: Bitki ve Hayvan Sistematiği Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER V10 FİZİK LAB.
Çarşamba 13:45-14:30 Seçmeli II: Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Çarşamba 14:30-15:15 Seçmeli II: Drama Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ)
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ÇINGIL BARIŞ)
Perşembe 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI)
Perşembe 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI)
Perşembe 10:45-11:30 Seçmeli II: Moleküler Biyoloji Doç.Dr. Uğur AKSU A4
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli II: Moleküler Biyoloji Doç.Dr. Uğur AKSU A4
Perşembe 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI)
Perşembe 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Işıl KOÇ SARI)
Perşembe 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - B Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN ÖÜ Odası(Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN)
Perşembe 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - B Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN ÖÜ Odası(Doç.Dr. Funda SAVAŞÇI AÇIKALIN)
Cuma 09:15-10:00 Astronomi Yrd.Doç.Dr. Mevlana BAŞAL V4
Cuma 10:00-10:45 Astronomi Yrd.Doç.Dr. Mevlana BAŞAL V4
Cuma 11:30-12:15 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI C204
Cuma 12:15-13:00 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI C204
Cuma 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - D Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY ÖÜ Odası(Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY)
Cuma 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - D Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY ÖÜ Odası(Prof.Dr. Behiye BEZİR AKÇAY)
Cuma 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER)
Cuma 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER)

Fransızca Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 10:00-10:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 10:45-11:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 12:15-13:00 Türkçe II: Sözlü Anlatım Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A5
Pazartesi 13:00-13:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A5
Salı 09:15-10:00 Fransızca Yazma II Prof.Dr. Esma İNCE B3D7
Salı 10:00-10:45 Fransızca Yazma II Prof.Dr. Esma İNCE B3D7
Salı 10:45-11:30 Fransızca Yazma II Prof.Dr. Esma İNCE B3D7
Salı 13:00-13:45 Fransızca Okuma II Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Salı 13:45-14:30 Fransızca Okuma II Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Salı 14:30-15:15 Fransızca Okuma II Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Salı 16:00-16:45 Karşılaştırmalı Kültür Araştırmaları Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ A5
Salı 16:45-17:30 Karşılaştırmalı Kültür Araştırmaları Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ A5
Perşembe 15:15-16:00 Fransızca Dilbilgisi II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Perşembe 16:00-16:45 Fransızca Dilbilgisi II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Perşembe 16:45-17:30 Fransızca Dilbilgisi II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Cuma 13:45-14:30 Fransızca Sözlü İletişim II Okt. M. Hasan EĞRİBOZLU C205
Cuma 14:30-15:15 Fransızca Sözlü İletişim II Okt. M. Hasan EĞRİBOZLU C205
Cuma 15:15-16:00 Fransızca Sözlü İletişim II Okt. M. Hasan EĞRİBOZLU C205

Fransızca Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 10:00-10:45 Fransızca Sözcükbilgisi II Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A5
Salı 10:45-11:30 Fransızca Sözcükbilgisi II Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A5
Salı 11:30-12:15 Fransızca Sözcükbilgisi II Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A5
Salı 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Okt. Yasemin KARABACAK V3
Salı 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Okt. Yasemin KARABACAK V3
Salı 16:00-16:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Okt. Yasemin KARABACAK V3
Salı 16:45-17:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Okt. Yasemin KARABACAK V3
Çarşamba 16:00-16:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Yasemin DENERİ C205
Çarşamba 16:45-17:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Yasemin DENERİ C205
Perşembe 11:30-12:15 Fransızca Öğretiminde Yaklaşımlar II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Perşembe 12:15-13:00 Fransızca Öğretiminde Yaklaşımlar II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Perşembe 13:00-13:45 Fransız Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Perşembe 13:45-14:30 Fransız Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Perşembe 14:30-15:15 Fransız Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ C205
Cuma 09:15-10:00 Dil Edinimi Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Cuma 10:00-10:45 Dil Edinimi Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Cuma 10:45-11:30 Dil Edinimi Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A4
Cuma 15:15-16:00 Dilbilime Giriş II Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN B3D7
Cuma 16:00-16:45 Dilbilime Giriş II Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN B3D7
Cuma 16:45-17:30 Dilbilime Giriş II Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN B3D7

Fransızca Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Bilim Tarihi Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK V7
Pazartesi 10:45-11:30 Bilim Tarihi Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK V7
Salı 08:30-09:15 İkinci Yabancı Dil II (İngilizce) Okt. Erhan TECİMEN A5
Salı 09:15-10:00 İkinci Yabancı Dil II (İngilizce) Okt. Erhan TECİMEN A5
Salı 10:00-10:45 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU A8
Salı 10:45-11:30 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU A8
Salı 11:30-12:15 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU A8
Salı 13:45-14:30 Bilgisayar II Aydın GÖNEL MYO Lab2
Salı 14:30-15:15 Bilgisayar II Aydın GÖNEL MYO Lab2
Salı 15:15-16:00 Bilgisayar II Aydın GÖNEL MYO Lab2
Salı 16:00-16:45 Bilgisayar II Aydın GÖNEL MYO Lab2
Çarşamba 09:15-10:00 Özel Öğretim Yöntemleri II Okt. Yasemin KARABACAK A5
Çarşamba 10:00-10:45 Özel Öğretim Yöntemleri II Okt. Yasemin KARABACAK A5
Çarşamba 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri II Okt. Yasemin KARABACAK A5
Çarşamba 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri II Okt. Yasemin KARABACAK A5
Çarşamba 13:00-13:45 Fransız Kültürü Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Çarşamba 13:45-14:30 Fransız Kültürü Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Çarşamba 14:30-15:15 Fransız Kültürü Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN A5
Perşembe 09:15-10:00 Türkçe-Fransızca Çeviri Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN C205
Perşembe 10:00-10:45 Türkçe-Fransızca Çeviri Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN C205
Perşembe 10:45-11:30 Türkçe-Fransızca Çeviri Arş.Gör.Dr. Alaskar ÖZPERÇİN C205
Perşembe 12:15-13:00 Roman-Öykü Çözümlemesi Prof.Dr. Esma İNCE A6
Perşembe 13:00-13:45 Roman-Öykü Çözümlemesi Prof.Dr. Esma İNCE A6
Perşembe 13:45-14:30 Roman-Öykü Çözümlemesi Prof.Dr. Esma İNCE A6

Fransızca Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Seçmeli II: Fransızca Sözdizim II Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Pazartesi 10:45-11:30 Seçmeli II: Fransızca Sözdizim II Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Pazartesi 11:30-12:15 Seçmeli II: Fransızca Sözdizim II Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Pazartesi 13:45-14:30 Seçmeli III: Edimbilim Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Pazartesi 14:30-15:15 Seçmeli III: Edimbilim Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Pazartesi 15:15-16:00 Seçmeli III: Edimbilim Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE A5
Pazartesi 16:00-16:45 Özel Eğitim Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A6
Pazartesi 16:45-17:30 Özel Eğitim Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A6
Salı 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE ÖÜ Odası(Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE)
Salı 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - A Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE ÖÜ Odası(Prof.Dr. Nur NACAR LOGIE)
Salı 12:15-13:00 Seçmeli: Fransız Sineması Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A8
Salı 13:00-13:45 Seçmeli: Fransız Sineması Prof.Dr. Necmettin K. SEVİL A8
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ)
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Can DENİZCİ)
Çarşamba 15:15-16:00 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI A6
Çarşamba 16:00-16:45 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI A6
Perşembe 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - C Okt. Yasemin KARABACAK ÖÜ Odası(Okt. Yasemin KARABACAK)
Perşembe 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - C Okt. Yasemin KARABACAK ÖÜ Odası(Okt. Yasemin KARABACAK)
Perşembe 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması - D Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN ÖÜ Odası(Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN)
Perşembe 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - D Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN ÖÜ Odası(Arş.Gör.Dr. Meril NAKTAN)

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Soyut Matematik Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V5
Pazartesi 11:30-12:15 Soyut Matematik Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V5
Pazartesi 12:15-13:00 Soyut Matematik Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V5
Pazartesi 15:15-16:00 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Pazartesi 16:00-16:45 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Pazartesi 16:45-17:30 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Pazartesi 17:30-18:15 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Çarşamba 15:15-16:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN A2
Çarşamba 16:00-16:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN A2
Çarşamba 16:45-17:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN A2
Perşembe 09:15-10:00 Geometri Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V2
Perşembe 10:00-10:45 Geometri Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V2
Perşembe 10:45-11:30 Geometri Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V2
Perşembe 16:00-16:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V11
Perşembe 16:45-17:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V11

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Fizik II Prof.Dr. Melih BOSTAN V4
Pazartesi 11:30-12:15 Fizik II Prof.Dr. Melih BOSTAN V4
Pazartesi 12:15-13:00 Fizik II Prof.Dr. Melih BOSTAN V4
Pazartesi 13:00-13:45 Fizik II Prof.Dr. Melih BOSTAN V4
Salı 13:45-14:30 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım Doç.Dr. Tülüha AYOĞLU FL1
Salı 14:30-15:15 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım Doç.Dr. Tülüha AYOĞLU FL1
Çarşamba 13:00-13:45 Analiz II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6
Çarşamba 13:45-14:30 Analiz II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6
Çarşamba 14:30-15:15 Analiz II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6
Çarşamba 15:15-16:00 Analiz II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6
Çarşamba 16:00-16:45 Analiz II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6
Çarşamba 16:45-17:30 Analiz II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V6
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli II: Matematik ve Yaşam Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A5
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli II: Matematik ve Yaşam Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A5
Perşembe 13:00-13:45 Seçmeli II: Matematik ve Yaşam Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A5
Perşembe 15:15-16:00 Lineer Cebir II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Perşembe 16:00-16:45 Lineer Cebir II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Perşembe 16:45-17:30 Lineer Cebir II Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ V1
Cuma 13:45-14:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V3
Cuma 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V3
Cuma 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V3
Cuma 16:00-16:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V3

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 14:30-15:15 İstatistik ve Olasılık II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V5
Pazartesi 15:15-16:00 İstatistik ve Olasılık II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V5
Pazartesi 16:00-16:45 İstatistik ve Olasılık II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V5
Pazartesi 16:45-17:30 İstatistik ve Olasılık II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V5
Salı 12:15-13:00 Diferansiyel Denklemler Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V2
Salı 13:00-13:45 Diferansiyel Denklemler Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V2
Salı 13:45-14:30 Diferansiyel Denklemler Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V2
Salı 14:30-15:15 Diferansiyel Denklemler Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN V2
Salı 17:30-18:15 Topluma Hizmet Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN A2
Çarşamba 13:45-14:30 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V2
Çarşamba 14:30-15:15 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI V2
Perşembe 10:45-11:30 Analitik Geometri II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V4
Perşembe 11:30-12:15 Analitik Geometri II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V4
Perşembe 12:15-13:00 Analitik Geometri II Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER V4
Perşembe 13:45-14:30 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V2
Perşembe 14:30-15:15 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V2
Perşembe 15:15-16:00 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V2
Cuma 10:00-10:45 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V5
Cuma 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V5
Cuma 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V5
Cuma 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri II Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V5

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 08:30-09:15 Öğretmenlik Uygulaması - C Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN ÖÜ Odası(Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN)
Pazartesi 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - C Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN ÖÜ Odası(Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN)
Pazartesi 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN)
Pazartesi 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN)
Pazartesi 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - D Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ ÖÜ Odası(Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ)
Pazartesi 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - D Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ ÖÜ Odası(Doç.Dr. Murat KİRİŞÇİ)
Salı 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER)
Salı 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Mahir BİBER)
Salı 15:15-16:00 Seçmeli VI: Matematikte Problem Çözme Stratejileri Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V2
Salı 16:00-16:45 Seçmeli VI: Matematikte Problem Çözme Stratejileri Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V2
Salı 16:45-17:30 Seçmeli VI: Matematikte Problem Çözme Stratejileri Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ V2
Perşembe 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER)
Perşembe 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Pınar GÜNER)
Perşembe 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ)
Perşembe 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Güneş YAVUZ)
Perşembe 13:00-13:45 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN A2
Perşembe 13:45-14:30 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN A2
Perşembe 15:15-16:00 Seçmeli V: Alan Yazıları ve Rapor Hazırlama Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V6
Perşembe 16:00-16:45 Seçmeli V: Alan Yazıları ve Rapor Hazırlama Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V6
Perşembe 16:45-17:30 Seçmeli V: Alan Yazıları ve Rapor Hazırlama Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V6
Cuma 08:30-09:15 Matematik Felsefesi Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V8
Cuma 09:15-10:00 Matematik Felsefesi Yrd.Doç.Dr. Çiğdem ARSLAN V8
Cuma 10:45-11:30 Seçmeli V: Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A6
Cuma 11:30-12:15 Seçmeli V: Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A6
Cuma 12:15-13:00 Seçmeli V: Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Doç.Dr. Dilek ÇAĞIRGAN GÜLTEN A6
Cuma 13:45-14:30 Seçmeli VI: Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Cuma 14:30-15:15 Seçmeli VI: Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2
Cuma 15:15-16:00 Seçmeli VI: Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Zerrin AYVAZ REİS BİLG.LAB2

İngilizce Öğretmenliği 1A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım (A+B) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V5
Pazartesi 13:45-14:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım (A+B) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V5
Salı 13:00-13:45 Dinleme ve Sesletim II - A Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V7
Salı 13:45-14:30 Dinleme ve Sesletim II - A Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V7
Salı 14:30-15:15 Dinleme ve Sesletim II - A Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V7
Salı 15:15-16:00 Sözcük Bilgisi (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Salı 16:00-16:45 Sözcük Bilgisi (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Salı 16:45-17:30 Sözcük Bilgisi (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 09:15-10:00 Bağlamsal Dilbilgisi II - A Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY A4
Çarşamba 10:00-10:45 Bağlamsal Dilbilgisi II - A Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY A4
Çarşamba 10:45-11:30 Bağlamsal Dilbilgisi II - A Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY A4
Çarşamba 13:00-13:45 Sözlü İletişim Becerileri II - A Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V11
Çarşamba 13:45-14:30 Sözlü İletişim Becerileri II - A Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V11
Çarşamba 14:30-15:15 Sözlü İletişim Becerileri II - A Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V11
Çarşamba 15:15-16:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V4
Çarşamba 16:00-16:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V4
Çarşamba 16:45-17:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V4
Perşembe 09:15-10:00 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Perşembe 10:00-10:45 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Perşembe 10:45-11:30 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Perşembe 11:30-12:15 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Cuma 14:30-15:15 İleri Okuma ve Yazma II - A Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY A6
Cuma 15:15-16:00 İleri Okuma ve Yazma II - A Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY A6
Cuma 16:00-16:45 İleri Okuma ve Yazma II - A Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY A6

İngilizce Öğretmenliği 1B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım (A+B) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V5
Pazartesi 13:45-14:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım (A+B) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V5
Salı 10:45-11:30 Dinleme ve Sesletim II - B Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V7
Salı 11:30-12:15 Dinleme ve Sesletim II - B Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V7
Salı 12:15-13:00 Dinleme ve Sesletim II - B Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V7
Salı 15:15-16:00 Sözcük Bilgisi (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Salı 16:00-16:45 Sözcük Bilgisi (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Salı 16:45-17:30 Sözcük Bilgisi (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 10:45-11:30 Sözlü İletişim Becerileri II - B Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V6
Çarşamba 11:30-12:15 Sözlü İletişim Becerileri II - B Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V6
Çarşamba 12:15-13:00 Sözlü İletişim Becerileri II - B Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL V6
Çarşamba 15:15-16:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V4
Çarşamba 16:00-16:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V4
Çarşamba 16:45-17:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V4
Perşembe 09:15-10:00 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Perşembe 10:00-10:45 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Perşembe 10:45-11:30 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Perşembe 11:30-12:15 Bilgisayar II Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ BİLG.LAB1
Perşembe 15:15-16:00 İleri Okuma ve Yazma II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL A2
Perşembe 16:00-16:45 İleri Okuma ve Yazma II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL A2
Perşembe 16:45-17:30 İleri Okuma ve Yazma II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL A2
Cuma 10:45-11:30 Bağlamsal Dilbilgisi II - B Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V1
Cuma 11:30-12:15 Bağlamsal Dilbilgisi II - B Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V1
Cuma 12:15-13:00 Bağlamsal Dilbilgisi II - B Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V1

İngilizce Öğretmenliği 2A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Özel Öğretim Yöntemleri I - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ A6
Pazartesi 10:00-10:45 Özel Öğretim Yöntemleri I - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ A6
Pazartesi 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri I - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ A6
Pazartesi 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri I - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ A6
Pazartesi 15:15-16:00 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar II - A Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL V7
Pazartesi 16:00-16:45 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar II - A Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL V7
Pazartesi 16:45-17:30 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar II - A Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL V7
Salı 09:15-10:00 Dilbilim II - A Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN A6
Salı 10:00-10:45 Dilbilim II - A Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN A6
Salı 10:45-11:30 Dilbilim II - A Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN A6
Çarşamba 09:15-10:00 İngiliz Edebiyatı II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 7
Çarşamba 10:00-10:45 İngiliz Edebiyatı II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 7
Çarşamba 10:45-11:30 İngiliz Edebiyatı II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 7
Çarşamba 13:45-14:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Perşembe 15:15-16:00 Dil Edinimi - A Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V9
Perşembe 16:00-16:45 Dil Edinimi - A Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V9
Perşembe 16:45-17:30 Dil Edinimi - A Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V9
Cuma 11:30-12:15 Bilimsel Araştırma Yöntemleri - A Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN V4
Cuma 12:15-13:00 Bilimsel Araştırma Yöntemleri - A Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN V4

İngilizce Öğretmenliği 2B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL V9
Pazartesi 13:45-14:30 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL V9
Pazartesi 14:30-15:15 İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL V9
Salı 10:45-11:30 Dil Edinimi - B Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V6
Salı 11:30-12:15 Dil Edinimi - B Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V6
Salı 12:15-13:00 Dil Edinimi - B Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V6
Çarşamba 09:15-10:00 İngiliz Edebiyatı II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 7
Çarşamba 10:00-10:45 İngiliz Edebiyatı II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 7
Çarşamba 10:45-11:30 İngiliz Edebiyatı II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 7
Çarşamba 13:45-14:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V1
Perşembe 09:15-10:00 Dilbilim II - B Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN V9
Perşembe 10:00-10:45 Dilbilim II - B Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN V9
Perşembe 10:45-11:30 Dilbilim II - B Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN V9
Perşembe 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri I - B Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V1
Perşembe 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri I - B Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V1
Perşembe 13:45-14:30 Özel Öğretim Yöntemleri I - B Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V1
Perşembe 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri I - B Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V1
Cuma 09:15-10:00 Bilimsel Araştırma Yöntemleri - B Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN A6
Cuma 10:00-10:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri - B Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN A6

İngilizce Öğretmenliği 3A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:00-13:45 Topluma Hizmet Uygulamaları - A Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL A2
Salı 10:45-11:30 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Okt. Banu KURAL PREFABRİK 9
Salı 11:30-12:15 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Okt. Banu KURAL PREFABRİK 9
Salı 12:15-13:00 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Salı 13:00-13:45 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Salı 13:45-14:30 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Salı 14:30-15:15 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Çarşamba 09:15-10:00 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V1
Çarşamba 10:00-10:45 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V1
Çarşamba 10:45-11:30 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V1
Perşembe 09:15-10:00 Edebiyat ve Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V5
Perşembe 10:00-10:45 Edebiyat ve Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V5
Perşembe 10:45-11:30 Edebiyat ve Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V5
Perşembe 11:30-12:15 Türkçe-İngilizce Çeviri - A Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 12:15-13:00 Türkçe-İngilizce Çeviri - A Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 13:00-13:45 Türkçe-İngilizce Çeviri - A Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Cuma 10:00-10:45 Dil Becerilerinin Öğretimi II - A Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V7
Cuma 10:45-11:30 Dil Becerilerinin Öğretimi II - A Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V7
Cuma 11:30-12:15 Dil Becerilerinin Öğretimi II - A Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V7
Cuma 12:15-13:00 Dil Becerilerinin Öğretimi II - A Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V7

İngilizce Öğretmenliği 3B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 16:45-17:30 Topluma Hizmet Uygulamaları - B Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY A2
Salı 10:45-11:30 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Okt. Banu KURAL PREFABRİK 9
Salı 11:30-12:15 İkinci Yabancı Dil (Almanca) Okt. Banu KURAL PREFABRİK 9
Salı 12:15-13:00 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Salı 13:00-13:45 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Salı 13:45-14:30 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Salı 14:30-15:15 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 9
Çarşamba 09:15-10:00 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V1
Çarşamba 10:00-10:45 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V1
Çarşamba 10:45-11:30 Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V1
Perşembe 09:15-10:00 Edebiyat ve Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V5
Perşembe 10:00-10:45 Edebiyat ve Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V5
Perşembe 10:45-11:30 Edebiyat ve Dil Öğretimi II (A+B) Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ V5
Perşembe 13:00-13:45 Dil Becerilerinin Öğretimi II - B Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V4
Perşembe 13:45-14:30 Dil Becerilerinin Öğretimi II - B Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V4
Perşembe 14:30-15:15 Dil Becerilerinin Öğretimi II - B Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V4
Perşembe 15:15-16:00 Dil Becerilerinin Öğretimi II - B Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY V4
Cuma 14:30-15:15 Türkçe-İngilizce Çeviri - B Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V11
Cuma 15:15-16:00 Türkçe-İngilizce Çeviri - B Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V11
Cuma 16:00-16:45 Türkçe-İngilizce Çeviri - B Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V11

İngilizce Öğretmenliği 4A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Seçmeli II: İngilizce Öğretiminde Güncel Konular (A+B) Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V4
Pazartesi 10:00-10:45 Seçmeli II: İngilizce Öğretiminde Güncel Konular (A+B) Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V4
Pazartesi 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - H Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL ÖÜ Odası(Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL)
Pazartesi 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması - H Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL ÖÜ Odası(Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL)
Pazartesi 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - I Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY)
Pazartesi 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - I Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY)
Pazartesi 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ)
Pazartesi 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ)
Salı 09:15-10:00 Karşılaştırmalı Eğitim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V4
Salı 10:00-10:45 Karşılaştırmalı Eğitim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V4
Salı 10:45-11:30 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V5
Salı 11:30-12:15 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V5
Salı 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN)
Salı 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN)
Salı 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY)
Salı 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY)
Salı 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL)
Salı 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL)
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN)
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN)
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması(Teori) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 6
Çarşamba 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması(Teori) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 6
Çarşamba 13:45-14:30 Seçmeli III: Yabancı Dil Öğretiminde Eleştirel Düşünce Becerileri (A+B) Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL PREFABRİK 7
Çarşamba 14:30-15:15 Seçmeli III: Yabancı Dil Öğretiminde Eleştirel Düşünce Becerileri (A+B) Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL PREFABRİK 7
Perşembe 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK)
Perşembe 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK)
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli III: Toplumdilbilim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN PREFABRİK 5
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli III: Toplumdilbilim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN PREFABRİK 5
Perşembe 13:45-14:30 Yabancı Dil Öğrertiminde Ölçme ve Değerlendirme (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 14:30-15:15 Yabancı Dil Öğrertiminde Ölçme ve Değerlendirme (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 15:15-16:00 Yabancı Dil Öğrertiminde Ölçme ve Değerlendirme (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 16:00-16:45 Seçmeli II: Kültür Çalışmaları (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK A5
Perşembe 16:45-17:30 Seçmeli II: Kültür Çalışmaları (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK A5

İngilizce Öğretmenliği 4B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Seçmeli II: İngilizce Öğretiminde Güncel Konular (A+B) Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V4
Pazartesi 10:00-10:45 Seçmeli II: İngilizce Öğretiminde Güncel Konular (A+B) Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY V4
Pazartesi 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - H Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL ÖÜ Odası(Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL)
Pazartesi 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması - H Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL ÖÜ Odası(Okt. Şükran GÜVENÇ ÇETİNKOL)
Pazartesi 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - I Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY)
Pazartesi 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - I Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Devrim GÜNAY)
Pazartesi 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ)
Pazartesi 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Özlem ETUŞ)
Salı 09:15-10:00 Karşılaştırmalı Eğitim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V4
Salı 10:00-10:45 Karşılaştırmalı Eğitim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN V4
Salı 10:45-11:30 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V5
Salı 11:30-12:15 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V5
Salı 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN)
Salı 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN)
Salı 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY)
Salı 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Gülay KIRAY)
Salı 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL)
Salı 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL)
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN)
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Tuncer CAN)
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması(Teori) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 6
Çarşamba 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması(Teori) Yrd.Doç.Dr. Dilek İNAL PREFABRİK 6
Çarşamba 13:45-14:30 Seçmeli III: Yabancı Dil Öğretiminde Eleştirel Düşünce Becerileri (A+B) Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL PREFABRİK 7
Çarşamba 14:30-15:15 Seçmeli III: Yabancı Dil Öğretiminde Eleştirel Düşünce Becerileri (A+B) Yrd.Doç.Dr. Yasemin ORAL PREFABRİK 7
Perşembe 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK)
Perşembe 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK)
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli III: Toplumdilbilim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN PREFABRİK 5
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli III: Toplumdilbilim (A+B) Yrd.Doç.Dr. Serap ÖNEN PREFABRİK 5
Perşembe 13:45-14:30 Yabancı Dil Öğrertiminde Ölçme ve Değerlendirme (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 14:30-15:15 Yabancı Dil Öğrertiminde Ölçme ve Değerlendirme (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 15:15-16:00 Yabancı Dil Öğrertiminde Ölçme ve Değerlendirme (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK V5
Perşembe 16:00-16:45 Seçmeli II: Kültür Çalışmaları (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK A5
Perşembe 16:45-17:30 Seçmeli II: Kültür Çalışmaları (A+B) Yrd.Doç.Dr. Muazzez YAVUZ KIRIK A5

Okul Öncesi Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 13:45-14:30 Anne-Çocuk Sağlığı ve İlkyardım Prof.Dr. Zarife SEÇER A6
Pazartesi 14:30-15:15 Anne-Çocuk Sağlığı ve İlkyardım Prof.Dr. Zarife SEÇER A6
Pazartesi 15:15-16:00 Anne-Çocuk Sağlığı ve İlkyardım Prof.Dr. Zarife SEÇER A6
Salı 13:00-13:45 Eğitim Felsefesi Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK V6
Salı 13:45-14:30 Eğitim Felsefesi Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK V6
Salı 16:00-16:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ A4
Salı 16:45-17:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ A4
Çarşamba 12:15-13:00 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Çarşamba 13:00-13:45 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Çarşamba 13:45-14:30 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Çarşamba 14:30-15:15 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Fidan BAYRAKTUTAN BİLG.LAB1
Cuma 10:45-11:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR V9
Cuma 11:30-12:15 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR V9
Cuma 12:15-13:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR V9

Okul Öncesi Öğretmenliği 2A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 09:15-10:00 Çocuk Ruh Sağlığı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V11
Salı 10:00-10:45 Çocuk Ruh Sağlığı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V11
Salı 10:45-11:30 Çocuk Ruh Sağlığı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V11
Salı 14:30-15:15 Matematik Eğitimi - A Yrd.Doç.Dr. Hakan ŞAHİN A8
Salı 15:15-16:00 Matematik Eğitimi - A Yrd.Doç.Dr. Hakan ŞAHİN A8
Salı 16:00-16:45 Matematik Eğitimi - A Yrd.Doç.Dr. Hakan ŞAHİN A8
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Çarşamba 13:45-14:30 Çocuk Edebiyatı - A Yrd.Doç.Dr. Leyla ULUS C205
Çarşamba 14:30-15:15 Çocuk Edebiyatı - A Yrd.Doç.Dr. Leyla ULUS C205
Perşembe 13:45-14:30 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim II Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Perşembe 14:30-15:15 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim II Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Perşembe 15:15-16:00 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim II Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Cuma 11:30-12:15 Türk Eğitim Tarihi Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK B3D7
Cuma 12:15-13:00 Türk Eğitim Tarihi Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK B3D7
Cuma 14:30-15:15 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5
Cuma 15:15-16:00 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5
Cuma 16:00-16:45 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5
Cuma 16:45-17:30 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5

Okul Öncesi Öğretmenliği 2B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Matematik Eğitimi - B Prof.Dr. Zarife SEÇER C205
Pazartesi 11:30-12:15 Matematik Eğitimi - B Prof.Dr. Zarife SEÇER C205
Pazartesi 12:15-13:00 Matematik Eğitimi - B Prof.Dr. Zarife SEÇER C205
Salı 09:15-10:00 Çocuk Ruh Sağlığı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V11
Salı 10:00-10:45 Çocuk Ruh Sağlığı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V11
Salı 10:45-11:30 Çocuk Ruh Sağlığı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V11
Çarşamba 09:15-10:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Çarşamba 10:00-10:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Çarşamba 11:30-12:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Lütfü İLGAR V3
Perşembe 10:00-10:45 Çocuk Edebiyatı - B Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Perşembe 10:45-11:30 Çocuk Edebiyatı - B Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Perşembe 13:45-14:30 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim II Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Perşembe 14:30-15:15 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim II Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Perşembe 15:15-16:00 Erken Çocukluk Döneminde Gelişim II Prof.Dr. Zarife SEÇER A5
Cuma 11:30-12:15 Türk Eğitim Tarihi Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK B3D7
Cuma 12:15-13:00 Türk Eğitim Tarihi Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK B3D7
Cuma 14:30-15:15 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5
Cuma 15:15-16:00 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5
Cuma 16:00-16:45 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5
Cuma 16:45-17:30 Drama Yrd.Doç.Dr. Şengül İLGAR A5

Okul Öncesi Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik

Okul Öncesi Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik

Özel Eğitim Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Salı 08:30-09:15 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V5
Salı 09:15-10:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V5
Salı 10:00-10:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V5
Salı 13:45-14:30 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım Doç.Dr. Tülüha AYOĞLU FL1
Salı 14:30-15:15 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım Doç.Dr. Tülüha AYOĞLU FL1
Çarşamba 16:00-16:45 Öğrenme Güçlüğü ve Özel Yetenek Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A5
Çarşamba 16:00-16:45 Öğrenme Güçlüğü ve Özel Yetenek Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY A5
Çarşamba 16:45-17:30 Öğrenme Güçlüğü ve Özel Yetenek Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A5
Çarşamba 16:45-17:30 Öğrenme Güçlüğü ve Özel Yetenek Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY A5
Perşembe 13:45-14:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V9
Perşembe 14:30-15:15 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V9
Cuma 08:30-09:15 İşitme ve Görme Yetersizliği Uzm. Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA V5
Cuma 09:15-10:00 İşitme ve Görme Yetersizliği Uzm. Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA V5
Cuma 10:00-10:45 Bilgisayar II Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB1
Cuma 10:45-11:30 Bilgisayar II Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB1
Cuma 11:30-12:15 Bilgisayar II Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB1
Cuma 12:15-13:00 Bilgisayar II Prof.Dr. Selçuk HÜNERLİ BİLG.LAB1

Özel Eğitim Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Özel Eğitim Kurumlarında Gözlem - C Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI)
Pazartesi 13:00-13:45 Özel Eğitim Kurumlarında Gözlem - B Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN)
Pazartesi 13:45-14:30 Özel Eğitim Kurumlarında Gözlem - A Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN)
Pazartesi 14:30-15:15 Özel Eğitimde Oyun ve Müzik Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Pazartesi 15:15-16:00 Özel Eğitimde Oyun ve Müzik Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Salı 13:45-14:30 Özel Eğitimde Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI PREFABRİK 7
Salı 14:30-15:15 Özel Eğitimde Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI PREFABRİK 7
Salı 15:15-16:00 Özel Eğitimde Değerlendirme Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI PREFABRİK 7
Salı 16:00-16:45 Özel Eğitim Kurumlarında Gözlem - F Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Çarşamba 10:45-11:30 Özel Eğitim Kurumlarında Gözlem - E Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Çarşamba 13:45-14:30 Dil ve İletişim Becerilerinin Desteklenmesi Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY V9
Çarşamba 14:30-15:15 Dil ve İletişim Becerilerinin Desteklenmesi Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY V9
Çarşamba 15:15-16:00 Dil ve İletişim Becerilerinin Desteklenmesi Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY V9
Çarşamba 16:00-16:45 Braille Okuma Yazma Aysun GÜLAP KOÇ V3
Çarşamba 16:45-17:30 Braille Okuma Yazma Aysun GÜLAP KOÇ V3
Perşembe 11:30-12:15 Seçmeli: Otizm Spektrun Bozukluğunda Teknoloji Destekli Öğretim Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V7
Perşembe 12:15-13:00 Seçmeli: Otizm Spektrun Bozukluğunda Teknoloji Destekli Öğretim Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V7
Perşembe 13:45-14:30 Özel Eğitim Kurumlarında Gözlem - D Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN ÖÜ Odası(Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Cuma 09:15-10:00 Özel Eğitimde Teknoloji Destekli Öğretim Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN V3
Cuma 10:00-10:45 Özel Eğitimde Teknoloji Destekli Öğretim Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN V3
Cuma 10:45-11:30 Seçmeli: İşitmenin Doğası ve İşitmeye Yardımcı Teknolojiler Uzm. Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA V2
Cuma 11:30-12:15 Seçmeli: İşitmenin Doğası ve İşitmeye Yardımcı Teknolojiler Uzm. Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA V2
Cuma 15:15-16:00 Özel Eğitim Kurumlarında Gözlem - G Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK )

Özel Eğitim Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik

Özel Eğitim Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Gelişim Psikolojisi I Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Pazartesi 10:00-10:45 Gelişim Psikolojisi I Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Pazartesi 10:45-11:30 Gelişim Psikolojisi I Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V1
Pazartesi 13:45-14:30 Fizyolojik Psikoloji Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 14:30-15:15 Fizyolojik Psikoloji Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 15:15-16:00 Fizyolojik Psikoloji Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Çarşamba 11:30-12:15 Sosyal Antropoloji Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V1
Çarşamba 12:15-13:00 Sosyal Antropoloji Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V1
Çarşamba 13:00-13:45 Sosyal Antropoloji Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V1
Çarşamba 14:30-15:15 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V5
Çarşamba 15:15-16:00 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V5
Perşembe 09:15-10:00 Eğitim Felsefesi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ V4
Perşembe 10:00-10:45 Eğitim Felsefesi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ V4
Perşembe 12:15-13:00 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Perşembe 13:00-13:45 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Perşembe 13:45-14:30 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Perşembe 14:30-15:15 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Duygu MUTLU BAYRAKTAR BİLG.LAB1
Cuma 09:15-10:00 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Kerim KARABACAK V2
Cuma 10:00-10:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Kerim KARABACAK V2

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 İstatistik II Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V6
Pazartesi 10:45-11:30 İstatistik II Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V6
Pazartesi 11:30-12:15 İstatistik II Yrd.Doç.Dr. Esin TEZBAŞARAN V6
Pazartesi 12:15-13:00 İnsan İlişkileri ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU V6
Pazartesi 13:00-13:45 İnsan İlişkileri ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU V6
Pazartesi 13:45-14:30 İnsan İlişkileri ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU V6
Pazartesi 14:30-15:15 İnsan İlişkileri ve İletişim Yrd.Doç.Dr. Lili HURİOĞLU V6
Salı 10:00-10:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Hülya YILDIZLI V2
Salı 10:45-11:30 Öğretim İlke ve Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Hülya YILDIZLI V2
Salı 11:30-12:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Hülya YILDIZLI V2
Salı 15:15-16:00 Sosyal Psikoloji Doç.Dr. İlkay DEMİR V5
Salı 16:00-16:45 Sosyal Psikoloji Doç.Dr. İlkay DEMİR V5
Salı 16:45-17:30 Sosyal Psikoloji Doç.Dr. İlkay DEMİR V5
Çarşamba 11:30-12:15 Öğrenme Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V2
Çarşamba 12:15-13:00 Öğrenme Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V2
Çarşamba 13:00-13:45 Öğrenme Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V2
Çarşamba 15:15-16:00 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI PREFABRİK 5
Çarşamba 16:00-16:45 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI PREFABRİK 5
Perşembe 15:15-16:00 Test Dışı Teknikler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU A4
Perşembe 16:00-16:45 Test Dışı Teknikler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU A4
Perşembe 16:45-17:30 Test Dışı Teknikler Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU A4

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Eğitim Psikolojisi: Kuram ve Uygulama Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 12:15-13:00 Eğitim Psikolojisi: Kuram ve Uygulama Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 13:00-13:45 Eğitim Psikolojisi: Kuram ve Uygulama Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA V2
Pazartesi 13:45-14:30 Rehberlikte Program Geliştirme Doç.Dr. Coşkun KÜÇÜKTEPE V4
Pazartesi 14:30-15:15 Rehberlikte Program Geliştirme Doç.Dr. Coşkun KÜÇÜKTEPE V4
Pazartesi 15:15-16:00 Rehberlikte Program Geliştirme Doç.Dr. Coşkun KÜÇÜKTEPE V4
Salı 13:00-13:45 Karşılaştırmalı Eğitim Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V1
Salı 13:45-14:30 Karşılaştırmalı Eğitim Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V1
Salı 14:30-15:15 Karşılaştırmalı Eğitim Yrd.Doç.Dr. Hüseyin SERİN V1
Salı 15:15-16:00 Grupla Psikolojik Danışma Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN V4
Salı 16:00-16:45 Grupla Psikolojik Danışma Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN V4
Salı 16:45-17:30 Grupla Psikolojik Danışma Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN V4
Çarşamba 10:00-10:45 Çocuk Psikolojisi Uygulamaları Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V4
Çarşamba 10:45-11:30 Çocuk Psikolojisi Uygulamaları Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V4
Çarşamba 11:30-12:15 Çocuk Psikolojisi Uygulamaları Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V4
Çarşamba 12:15-13:00 Mesleki Rehberlik ve Danışma Uygulaması Doç.Dr. Esra İŞMEN GAZİOĞLU V4
Çarşamba 13:00-13:45 Davranış Bozuklukları Okt. Burcu ÖZKALE V4
Çarşamba 13:45-14:30 Davranış Bozuklukları Okt. Burcu ÖZKALE V4
Çarşamba 14:30-15:15 Davranış Bozuklukları Okt. Burcu ÖZKALE V4
Çarşamba 15:15-16:00 Psikolojik Danışma Kuramları Doç.Dr. İlkay DEMİR V2
Çarşamba 16:00-16:45 Psikolojik Danışma Kuramları Doç.Dr. İlkay DEMİR V2
Çarşamba 16:45-17:30 Psikolojik Danışma Kuramları Doç.Dr. İlkay DEMİR V2

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Semineri Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN V3
Pazartesi 10:00-10:45 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Semineri Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN V3
Pazartesi 10:45-11:30 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Semineri Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN V3
Pazartesi 11:30-12:15 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Semineri Prof.Dr. Ayşe Esra ASLAN V3
Pazartesi 12:15-13:00 Çatışma Çözümü Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V3
Pazartesi 13:00-13:45 Çatışma Çözümü Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V3
Pazartesi 13:45-14:30 Çatışma Çözümü Yrd.Doç.Dr. Gamze SART V3
Pazartesi 15:15-16:00 Kültürel Psikoloji Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN V6
Pazartesi 16:00-16:45 Kültürel Psikoloji Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN V6
Pazartesi 16:45-17:30 Kültürel Psikoloji Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN V6
Salı 11:30-12:15 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Alan Çalışması - E Okt. Burcu ÖZKALE ÖÜ Odası(Okt. Burcu ÖZKALE)
Salı 14:30-15:15 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Alan Çalışması - A Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ)
Salı 16:00-16:45 Meslek Etiği ve Yasal Konular Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU PREFABRİK 8
Salı 16:45-17:30 Meslek Etiği ve Yasal Konular Doç.Dr. S. Armağan KÖSEOĞLU PREFABRİK 8
Çarşamba 09:15-10:00 Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V2
Çarşamba 10:00-10:45 Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V2
Çarşamba 10:45-11:30 Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V2
Çarşamba 12:15-13:00 Kurum Deneyimi - D Okt. Burcu ÖZKALE ÖÜ Odası(Okt. Burcu ÖZKALE)
Çarşamba 13:45-14:30 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Alan Çalışması - C Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN)
Çarşamba 14:30-15:15 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Alan Çalışması - F Yrd.Doç.Dr. Gamze SART ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Gamze SART)
Perşembe 08:30-09:15 Kurum Deneyimi - A Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN)
Perşembe 11:30-12:15 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Alan Çalışması - D Okt. Saniye ARSOY ÖÜ Odası(Okt. Saniye ARSYOY)
Perşembe 13:00-13:45 Rehberlik ve Psikolojik Danışma Alan Çalışması - B Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Gamze İNAN KAYA)
Perşembe 16:00-16:45 Kurum Deneyimi - B Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇARSLAN ÇELİKKOL)
Perşembe 16:45-17:30 Kurum Deneyimi - C Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Çare SERTELİN MERCAN)

Sınıf Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Genel Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ A2
Pazartesi 10:45-11:30 Genel Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ A2
Pazartesi 11:30-12:15 Eğitim Psikolojisi Okt. Burcu ÖZKALE V11
Pazartesi 12:15-13:00 Eğitim Psikolojisi Okt. Burcu ÖZKALE V11
Pazartesi 13:00-13:45 Eğitim Psikolojisi Okt. Burcu ÖZKALE V11
Salı 10:00-10:45 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Salı 10:45-11:30 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Salı 11:30-12:15 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Salı 12:15-13:00 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Çarşamba 10:45-11:30 Genel Kimya Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI V5
Çarşamba 11:30-12:15 Genel Kimya Yrd.Doç.Dr. Filiz AVCI V5
Çarşamba 13:00-13:45 Temel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL PREFABRİK 6
Çarşamba 13:45-14:30 Temel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL PREFABRİK 6
Perşembe 09:15-10:00 Türk Tarihi ve Kültürü Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK A6
Perşembe 10:00-10:45 Türk Tarihi ve Kültürü Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK A6
Cuma 15:15-16:00 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V6
Cuma 16:00-16:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ V6

Sınıf Öğretmenliği 2A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları II - A Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Pazartesi 10:00-10:45 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları II - A Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Pazartesi 14:30-15:15 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT A2
Pazartesi 15:15-16:00 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT A2
Pazartesi 16:00-16:45 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT A2
Salı 16:00-16:45 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bilgisi Arş.Gör.Dr. İsmail ÖZSARI V9
Salı 16:45-17:30 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bilgisi Arş.Gör.Dr. İsmail ÖZSARI V9
Çarşamba 12:15-13:00 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 13:00-13:45 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 13:45-14:30 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 16:00-16:45 Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A4
Çarşamba 16:45-17:30 Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A4
Perşembe 09:15-10:00 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Okt. Suzan DAL V7
Perşembe 10:00-10:45 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Okt. Suzan DAL V7
Perşembe 10:45-11:30 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Okt. Suzan DAL V7
Perşembe 13:00-13:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 13:45-14:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 16:00-16:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Yasemin DENERİ V3
Perşembe 16:45-17:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Yasemin DENERİ V3
Cuma 09:15-10:00 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 10:00-10:45 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 10:45-11:30 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 13:45-14:30 Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Cuma 14:30-15:15 Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Cuma 15:15-16:00 Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR V8

Sınıf Öğretmenliği 2B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:45-11:30 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları II - B Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER V10 FİZİK LAB.
Pazartesi 11:30-12:15 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları II - B Yrd.Doç.Dr. Seda USTA GEZER V10 FİZİK LAB.
Pazartesi 14:30-15:15 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT A2
Pazartesi 15:15-16:00 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT A2
Pazartesi 16:00-16:45 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT A2
Salı 16:00-16:45 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bilgisi Arş.Gör.Dr. İsmail ÖZSARI V9
Salı 16:45-17:30 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bilgisi Arş.Gör.Dr. İsmail ÖZSARI V9
Çarşamba 12:15-13:00 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 13:00-13:45 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 13:45-14:30 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 16:00-16:45 Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A4
Çarşamba 16:45-17:30 Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A4
Perşembe 09:15-10:00 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Okt. Suzan DAL V7
Perşembe 10:00-10:45 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Okt. Suzan DAL V7
Perşembe 10:45-11:30 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Okt. Suzan DAL V7
Perşembe 13:00-13:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 13:45-14:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI V3
Perşembe 16:00-16:45 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Yasemin DENERİ V3
Perşembe 16:45-17:30 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Yasemin DENERİ V3
Cuma 09:15-10:00 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 10:00-10:45 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 10:45-11:30 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 13:45-14:30 Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Cuma 14:30-15:15 Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Cuma 15:15-16:00 Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR V8

Sınıf Öğretmenliği 3A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Okul Deneyimi - D Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK V9
Pazartesi 15:15-16:00 Sosyal Bilgiler Öğretimi Arş.Gör.Dr. Nur ÜTKÜR C204
Pazartesi 16:00-16:45 Sosyal Bilgiler Öğretimi Arş.Gör.Dr. Nur ÜTKÜR C204
Pazartesi 16:45-17:30 Sosyal Bilgiler Öğretimi Arş.Gör.Dr. Nur ÜTKÜR C204
Salı 13:00-13:45 Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ A6
Salı 13:45-14:30 Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ A6
Salı 14:30-15:15 Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ A6
Salı 16:45-17:30 Topluma Hizmet Uygulamaları - A Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI A2
Çarşamba 11:30-12:15 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Çarşamba 12:15-13:00 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Çarşamba 13:00-13:45 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Çarşamba 13:45-14:30 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Gülşah BATDAL KARADUMAN A4
Çarşamba 14:30-15:15 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Gülşah BATDAL KARADUMAN A4
Çarşamba 15:15-16:00 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Gülşah BATDAL KARADUMAN A4
Çarşamba 16:45-17:30 Okul Deneyimi - A Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI)
Perşembe 12:15-13:00 Okul Deneyimi - B Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT)
Perşembe 13:45-14:30 Okul Deneyimi - C Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN)
Perşembe 16:00-16:45 Erken Çocukluk Eğitimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V4
Perşembe 16:45-17:30 Erken Çocukluk Eğitimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V4

Sınıf Öğretmenliği 3B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Okul Deneyimi - D Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK V9
Pazartesi 13:45-14:30 Topluma Hizmet Uygulamaları - B Yrd.Doç.Dr. Hakan ŞAHİN A2
Pazartesi 15:15-16:00 Sosyal Bilgiler Öğretimi Arş.Gör.Dr. Nur ÜTKÜR C204
Pazartesi 16:00-16:45 Sosyal Bilgiler Öğretimi Arş.Gör.Dr. Nur ÜTKÜR C204
Pazartesi 16:45-17:30 Sosyal Bilgiler Öğretimi Arş.Gör.Dr. Nur ÜTKÜR C204
Salı 13:00-13:45 Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ A6
Salı 13:45-14:30 Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ A6
Salı 14:30-15:15 Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Muhammet BAŞTUĞ A6
Çarşamba 11:30-12:15 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Çarşamba 12:15-13:00 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Çarşamba 13:00-13:45 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN A4
Çarşamba 13:45-14:30 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Gülşah BATDAL KARADUMAN A4
Çarşamba 14:30-15:15 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Gülşah BATDAL KARADUMAN A4
Çarşamba 15:15-16:00 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Gülşah BATDAL KARADUMAN A4
Çarşamba 16:45-17:30 Okul Deneyimi - A Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI)
Perşembe 12:15-13:00 Okul Deneyimi - B Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT)
Perşembe 13:45-14:30 Okul Deneyimi - C Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN)
Perşembe 16:00-16:45 Erken Çocukluk Eğitimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V4
Perşembe 16:45-17:30 Erken Çocukluk Eğitimi Öğr.Gör. Nihat TOPAÇ V4

Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Seçmeli: Eğitim Felsefesi Tarihi Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK C204
Pazartesi 12:15-13:00 Seçmeli: Eğitim Felsefesi Tarihi Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK C204
Pazartesi 16:00-16:45 İlköğretimde Kaynaştırma Arş.Gör.Dr. İsmail ÖZSARI V1
Pazartesi 16:45-17:30 İlköğretimde Kaynaştırma Arş.Gör.Dr. İsmail ÖZSARI V1
Salı 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL)
Salı 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması II - B Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL)
Salı 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması II - A Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI)
Salı 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması II - A Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI)
Salı 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması II - E Okt. Gonca BİROL BAHAR ÖÜ Odası(Okt. Gonca BİROL BAHAR)
Salı 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması II - E Okt. Gonca BİROL BAHAR ÖÜ Odası(Okt. Gonca BİROL BAHAR)
Çarşamba 09:15-10:00 Türk Eğitim Tarihi Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK V5
Çarşamba 10:00-10:45 Türk Eğitim Tarihi Prof.Dr. Ahmet ŞİMŞEK V5
Çarşamba 11:30-12:15 Seçmeli: Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK PREFABRİK 7
Çarşamba 12:15-13:00 Seçmeli: Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK PREFABRİK 7
Çarşamba 13:45-14:30 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI A2
Çarşamba 14:30-15:15 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI A2
Cuma 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması II - D Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK C205
Cuma 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması II - D Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK C205
Cuma 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması II - C Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN)
Cuma 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması II - C Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN)
Cuma 16:00-16:45 Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI A2
Cuma 16:45-17:30 Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim Yrd.Doç.Dr. Muhittin SAĞIRLI A2

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 08:30-09:15 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Pazartesi 09:15-10:00 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Pazartesi 10:00-10:45 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Pazartesi 10:45-11:30 Bilgisayar II Aydın GÖNEL BİLG.LAB1
Pazartesi 13:45-14:30 Genel Fiziki Coğrafya Yrd.Doç.Dr. Aslı AYTAÇ V11
Pazartesi 14:30-15:15 Genel Fiziki Coğrafya Yrd.Doç.Dr. Aslı AYTAÇ V11
Pazartesi 15:15-16:00 Genel Fiziki Coğrafya Yrd.Doç.Dr. Aslı AYTAÇ V11
Pazartesi 16:00-16:45 Genel Fiziki Coğrafya Yrd.Doç.Dr. Aslı AYTAÇ V11
Salı 11:30-12:15 Felsefe Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK A6
Salı 12:15-13:00 Felsefe Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZTÜRK A6
Perşembe 10:45-11:30 Eskiçağ Tarihi ve Uygarlığı Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL V1
Perşembe 11:30-12:15 Eskiçağ Tarihi ve Uygarlığı Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL V1
Cuma 13:45-14:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ C204
Cuma 14:30-15:15 Türkçe II: Sözlü Anlatım Okt. Serpil AKDAĞ C204
Cuma 16:00-16:45 Ekonomi Doç.Dr. Çiğdem Börke TUNALI V2
Cuma 16:45-17:30 Ekonomi Doç.Dr. Çiğdem Börke TUNALI V2

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 16:00-16:45 Seçmeli I: Sosyal Bilgiler Öğretiminde Yeni Yaklaşımlar Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN V2
Pazartesi 16:45-17:30 Seçmeli I: Sosyal Bilgiler Öğretiminde Yeni Yaklaşımlar Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN V2
Salı 11:30-12:15 Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V9
Salı 12:15-13:00 Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V9
Salı 13:00-13:45 Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V9
Salı 13:45-14:30 Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V9
Salı 14:30-15:15 Vatandaşlık Bilgisi Prof.Dr. Mustafa AYDIN B1D5
Salı 15:15-16:00 Vatandaşlık Bilgisi Prof.Dr. Mustafa AYDIN B1D5
Çarşamba 09:15-10:00 Ortaçağ Tarihi Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE V9
Çarşamba 10:00-10:45 Ortaçağ Tarihi Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE V9
Çarşamba 10:45-11:30 Ortaçağ Tarihi Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE V9
Çarşamba 11:30-12:15 Ortaçağ Tarihi Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE V9
Çarşamba 12:15-13:00 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 13:00-13:45 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Çarşamba 13:45-14:30 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V5
Perşembe 09:15-10:00 Türk Eğitim Tarihi Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR A4
Perşembe 10:00-10:45 Türk Eğitim Tarihi Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR A4
Perşembe 11:30-12:15 Öğretim İlke ve Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Hülya YILDIZLI V9
Perşembe 12:15-13:00 Öğretim İlke ve Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Hülya YILDIZLI V9
Perşembe 13:00-13:45 Öğretim İlke ve Yöntemleri Yrd.Doç.Dr. Hülya YILDIZLI V9
Perşembe 16:00-16:45 Bilim, Teknoloji ve Sosyal Değişme Yrd.Doç.Dr. İbrahim TURAN V2
Perşembe 16:45-17:30 Bilim, Teknoloji ve Sosyal Değişme Yrd.Doç.Dr. İbrahim TURAN V2
Cuma 11:30-12:15 Antropoloji Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL V6
Cuma 12:15-13:00 Antropoloji Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL V6

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Çağdaş Dünya Tarihi Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN V11
Pazartesi 10:00-10:45 Çağdaş Dünya Tarihi Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN V11
Pazartesi 15:15-16:00 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V9
Pazartesi 16:00-16:45 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V9
Pazartesi 16:45-17:30 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V9
Salı 10:00-10:45 Siyasi Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V9
Salı 10:45-11:30 Siyasi Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ V9
Salı 13:00-13:45 Seçmeli III: Çevre Eğitimi Prof.Dr. Barbaros GÖNENÇGİL V3
Salı 13:45-14:30 Seçmeli III: Çevre Eğitimi Prof.Dr. Barbaros GÖNENÇGİL V3
Çarşamba 10:45-11:30 Özel Öğretim Yöntemleri I Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN PREFABRİK 5
Çarşamba 11:30-12:15 Özel Öğretim Yöntemleri I Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN PREFABRİK 5
Çarşamba 12:15-13:00 Özel Öğretim Yöntemleri I Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN PREFABRİK 5
Çarşamba 13:00-13:45 Özel Öğretim Yöntemleri I Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN PREFABRİK 5
Perşembe 12:15-13:00 Sosyal Bilgiler Sözlü ve Yazılı Edebiyat İncelemesi Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR A4
Perşembe 13:00-13:45 Sosyal Bilgiler Sözlü ve Yazılı Edebiyat İncelemesi Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR A4
Perşembe 13:45-14:30 İnsan İlişkileri ve İletişim Doç.Dr. Sergün KURTOĞLU A4
Perşembe 14:30-15:15 İnsan İlişkileri ve İletişim Doç.Dr. Sergün KURTOĞLU A4
Cuma 14:30-15:15 Osmanlı Tarihi ve Uygarlığı II Prof.Dr. Mustafa AYDIN V2
Cuma 15:15-16:00 Osmanlı Tarihi ve Uygarlığı II Prof.Dr. Mustafa AYDIN V2
Cuma 16:00-16:45 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Kerim KARABACAK V4
Cuma 16:45-17:30 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Kerim KARABACAK V4

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Drama - A Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 10:45-11:30 Drama - A Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 11:30-12:15 Drama - A Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 12:15-13:00 Drama - A Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Pazartesi 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE)
Pazartesi 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE)
Pazartesi 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ)
Pazartesi 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ)
Salı 10:00-10:45 Seçmeli II: Eğitim Yönetimi ve Denetimi Prof.Dr. Elife KILIÇ A4
Salı 10:45-11:30 Seçmeli II: Eğitim Yönetimi ve Denetimi Prof.Dr. Elife KILIÇ A4
Salı 11:30-12:15 Rehberlik Yrd.Doç.Dr. Gamze SART A2
Salı 12:15-13:00 Rehberlik Yrd.Doç.Dr. Gamze SART A2
Salı 13:00-13:45 Rehberlik Yrd.Doç.Dr. Gamze SART A2
Salı 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. İbrahim TURAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. İbrahim TURAN)
Salı 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - E Yrd.Doç.Dr. İbrahim TURAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. İbrahim TURAN)
Çarşamba 09:15-10:00 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi II Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN V11
Çarşamba 10:00-10:45 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi II Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN V11
Çarşamba 10:45-11:30 Drama - B Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Çarşamba 11:30-12:15 Drama - B Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Çarşamba 12:15-13:00 Drama - B Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Çarşamba 13:00-13:45 Drama - B Doç.Dr. Nihal KUYUMCU V8
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR)
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - B Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Betül BATIR)
Çarşamba 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN)
Çarşamba 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Nil TÜRKER TEKİN)
Perşembe 11:30-12:15 Sosyal Proje Geliştirme Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE V11
Perşembe 12:15-13:00 Sosyal Proje Geliştirme Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE V11
Perşembe 13:00-13:45 Sosyal Proje Geliştirme Yrd.Doç.Dr. Ensar KÖSE V11
Perşembe 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL)
Perşembe 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - C Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL)
Perşembe 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - G Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN ÖÜ Odası(Prof.Dr. Mehmet AÇIKALIN)

Türkçe Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 12:15-13:00 Edebiyat Bilgi ve Kuramları II Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU A6
Pazartesi 13:00-13:45 Edebiyat Bilgi ve Kuramları II Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU A6
Salı 09:15-10:00 Yazılı Anlatım II Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA V6
Salı 10:00-10:45 Yazılı Anlatım II Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA V6
Salı 10:45-11:30 Osmanlı Türkçesi II Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V4
Salı 11:30-12:15 Osmanlı Türkçesi II Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V4
Salı 15:15-16:00 Sözlü Anlatım II Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI A6
Salı 16:00-16:45 Sözlü Anlatım II Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI A6
Perşembe 13:00-13:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V7
Perşembe 13:45-14:30 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V7
Perşembe 14:30-15:15 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Ayşegül KILIÇASLAN ÇELİKKOL V7
Perşembe 16:00-16:45 Türk Dil Bilgisi II: Şekil Bilgisi Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ V5
Perşembe 16:45-17:30 Türk Dil Bilgisi II: Şekil Bilgisi Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ V5

Türkçe Öğretmenliği 2A. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Etkili İletişim Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU B3D8
Pazartesi 10:00-10:45 Etkili İletişim Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU B3D8
Pazartesi 10:45-11:30 Etkili İletişim Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU B3D8
Pazartesi 13:45-14:30 Türk Dilbilgisi IV: Cümle Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V1
Pazartesi 14:30-15:15 Türk Dilbilgisi IV: Cümle Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V1
Pazartesi 15:15-16:00 Türk Dilbilgisi IV: Cümle Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V1
Salı 10:00-10:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 10:00-10:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 10:45-11:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 10:45-11:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 11:30-12:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 11:30-12:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 12:15-13:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 12:15-13:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 13:45-14:30 Yeni Türk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Salı 14:30-15:15 Yeni Türk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Salı 15:15-16:00 Türk Halk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Salı 16:00-16:45 Türk Halk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Perşembe 11:30-12:15 Eski Türk Edebiyatı II Prof.Dr. Muhammet Nur DOĞAN A2
Perşembe 12:15-13:00 Eski Türk Edebiyatı II Prof.Dr. Muhammet Nur DOĞAN A2
Perşembe 15:15-16:00 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Perşembe 16:00-16:45 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Perşembe 16:45-17:30 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Perşembe 17:30-18:15 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Cuma 10:45-11:30 Genel Dilbilimi (A Grubu-Çift Numaralar) Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN A5
Cuma 11:30-12:15 Genel Dilbilimi (A Grubu-Çift Numaralar) Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN A5
Cuma 12:15-13:00 Genel Dilbilimi (A Grubu-Çift Numaralar) Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN A5

Türkçe Öğretmenliği 2B. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Etkili İletişim Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU B3D8
Pazartesi 10:00-10:45 Etkili İletişim Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU B3D8
Pazartesi 10:45-11:30 Etkili İletişim Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU B3D8
Pazartesi 13:45-14:30 Türk Dilbilgisi IV: Cümle Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V1
Pazartesi 14:30-15:15 Türk Dilbilgisi IV: Cümle Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V1
Pazartesi 15:15-16:00 Türk Dilbilgisi IV: Cümle Bilgisi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V1
Salı 10:00-10:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 10:00-10:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 10:45-11:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 10:45-11:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 11:30-12:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 11:30-12:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 12:15-13:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU V3
Salı 12:15-13:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (MT+ÖT) Yrd.Doç.Dr. Özgür YILMAZ V3
Salı 13:45-14:30 Yeni Türk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Salı 14:30-15:15 Yeni Türk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Salı 15:15-16:00 Türk Halk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Salı 16:00-16:45 Türk Halk Edebiyatı II Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT A1D9
Çarşamba 10:45-11:30 Genel Dilbilimi (B Grubu-Tek Numaralar) Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI C205
Çarşamba 11:30-12:15 Genel Dilbilimi (B Grubu-Tek Numaralar) Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI C205
Çarşamba 12:15-13:00 Genel Dilbilimi (B Grubu-Tek Numaralar) Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI C205
Perşembe 11:30-12:15 Eski Türk Edebiyatı II Prof.Dr. Muhammet Nur DOĞAN A2
Perşembe 12:15-13:00 Eski Türk Edebiyatı II Prof.Dr. Muhammet Nur DOĞAN A2
Perşembe 15:15-16:00 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Perşembe 16:00-16:45 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Perşembe 16:45-17:30 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1
Perşembe 17:30-18:15 Bilgisayar II Arş.Gör.Dr. Sevda KÜÇÜK BİLG.LAB1

Türkçe Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 11:30-12:15 Yabancılara Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN A2
Pazartesi 12:15-13:00 Yabancılara Türkçe Öğretimi Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN A2
Pazartesi 14:30-15:15 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI B3D8
Pazartesi 15:15-16:00 Türk Eğitim Tarihi Doç.Dr. Filiz MEŞECİ GIORGETTI B3D8
Salı 14:30-15:15 Özel Öğretim Yöntemleri II Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V11
Salı 15:15-16:00 Özel Öğretim Yöntemleri II Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V11
Salı 16:00-16:45 Özel Öğretim Yöntemleri II Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V11
Salı 16:45-17:30 Özel Öğretim Yöntemleri II Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V11
Çarşamba 10:45-11:30 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V7
Çarşamba 11:30-12:15 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V7
Çarşamba 12:15-13:00 Ölçme ve Değerlendirme Okt. Saniye ARSOY V7
Perşembe 09:15-10:00 Anlatma Teknikleri I: Konuşma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Perşembe 10:00-10:45 Anlatma Teknikleri I: Konuşma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Perşembe 10:45-11:30 Anlatma Teknikleri I: Konuşma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Perşembe 11:30-12:15 Anlatma Teknikleri I: Konuşma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Perşembe 12:15-13:00 Anlatma Teknikleri II: Yazma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Perşembe 13:00-13:45 Anlatma Teknikleri II: Yazma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Perşembe 13:45-14:30 Anlatma Teknikleri II: Yazma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Perşembe 14:30-15:15 Anlatma Teknikleri II: Yazma Eğitimi Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER V6
Cuma 11:30-12:15 Uygarlık Tarihi Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN V11
Cuma 12:15-13:00 Uygarlık Tarihi Yrd.Doç.Dr. Evren ŞAR İŞBİLEN V11

Türkçe Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT)
Pazartesi 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - G Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Büşra SÜRGİT)
Pazartesi 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması - B Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ ÖÜ Odası(Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ)
Pazartesi 12:15-13:00 Öğretmenlik Uygulaması - B Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ ÖÜ Odası(Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ)
Pazartesi 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU)
Pazartesi 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - F Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Nuray KÜÇÜKLER KUŞÇU)
Pazartesi 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması(Teori) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL A5
Pazartesi 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması(Teori) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL A5
Salı 10:00-10:45 Öğretmenlik Uygulaması - A Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN ÖÜ Odası(Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN)
Salı 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması - A Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN ÖÜ Odası(Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN)
Salı 12:15-13:00 Secmeli II: Türkçenin Tarihsel Gelişimi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V4
Salı 13:00-13:45 Secmeli II: Türkçenin Tarihsel Gelişimi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V4
Salı 13:45-14:30 Secmeli II: Türkçenin Tarihsel Gelişimi Prof.Dr. Yıldız KOCASAVAŞ V4
Salı 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ)
Salı 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması - D Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ)
Çarşamba 09:15-10:00 Seçmeli III: Türçe Öğretiminde Çocuk Edebiyatı Metinleri Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Çarşamba 10:00-10:45 Seçmeli III: Türçe Öğretiminde Çocuk Edebiyatı Metinleri Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A2
Çarşamba 10:45-11:30 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ A6
Çarşamba 11:30-12:15 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Cengiz POYRAZ A6
Çarşamba 13:00-13:45 Öğretmenlik Uygulaması - C Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI ÖÜ Odası(Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI)
Çarşamba 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - C Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI ÖÜ Odası(Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI)
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - E Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER ÖÜ Odası(Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER)
Çarşamba 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - E Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER ÖÜ Odası(Doç.Dr. Zeynep ÇETİNKAYA EDİZER)
Cuma 10:00-10:45 Seçmeli II: Müzik Tarihi ve Kültürü Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Cuma 10:45-11:30 Seçmeli II: Müzik Tarihi ve Kültürü Okt. Gonca BİROL BAHAR V8
Cuma 11:30-12:15 Dil ve Kültür Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ A4
Cuma 12:15-13:00 Dil ve Kültür Yrd.Doç.Dr. İbrahim AKIŞ A4
Cuma 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması - H Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA ÖÜ Odası(Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA)
Cuma 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması - H Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA ÖÜ Odası(Doç.Dr. Fatma BÖLÜKBAŞ KAYA)
Cuma 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması - I Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN ÖÜ Odası(Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN)
Cuma 16:00-16:45 Öğretmenlik Uygulaması - I Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN ÖÜ Odası(Doç.Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN)

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 1. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 10:00-10:45 Genel Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ A2
Pazartesi 10:45-11:30 Genel Coğrafya Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ A2
Pazartesi 13:00-13:45 Türkçe II: Sözlü Anlatım (A+B) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V5
Pazartesi 13:45-14:30 Türkçe II: Sözlü Anlatım (A+B) Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL V5
Salı 08:30-09:15 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V5
Salı 09:15-10:00 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V5
Salı 10:00-10:45 Eğitim Psikolojisi Yrd.Doç.Dr. Tamer ERGİN V5
Salı 13:00-13:45 Üstün Zekalıların Eğitimine Giriş Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Salı 13:45-14:30 Üstün Zekalıların Eğitimine Giriş Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Salı 14:30-15:15 Üstün Zekalıların Eğitimine Giriş Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Salı 15:15-16:00 Üstün Zekalıların Eğitimine Giriş Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Çarşamba 10:45-11:30 Türk Tarihi ve Kültürü Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL)
Çarşamba 11:30-12:15 Türk Tarihi ve Kültürü Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Derya ÇIĞIR DİKYOL)
Çarşamba 13:00-13:45 Temel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL PREFABRİK 6
Çarşamba 13:45-14:30 Temel Matematik II Yrd.Doç.Dr. Yasemin DERİNGÖL PREFABRİK 6

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 2. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları II - A Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Pazartesi 10:00-10:45 Fen ve Teknoloji Laboratuvar Uygulamaları II - A Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN V10 FİZİK LAB.
Pazartesi 12:15-13:00 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ)
Pazartesi 13:00-13:45 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ)
Pazartesi 13:45-14:30 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ)
Pazartesi 14:30-15:15 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ V3
Pazartesi 15:15-16:00 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ V3
Pazartesi 16:00-16:45 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ V3
Pazartesi 16:45-17:30 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ V3
Salı 10:00-10:45 İstatistik Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN)
Salı 10:45-11:30 İstatistik Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN)
Çarşamba 10:45-11:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR ÖÜ Odası(Okt. Gonca BİROL BAHAR)
Çarşamba 11:30-12:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR ÖÜ Odası(Okt. Gonca BİROL BAHAR)
Çarşamba 12:15-13:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Müzik Öğretimi Okt. Gonca BİROL BAHAR ÖÜ Odası(Okt. Gonca BİROL BAHAR)
Çarşamba 13:45-14:30 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bilgisi Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL ÖÜ Odası(Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL)
Çarşamba 14:30-15:15 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bilgisi Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL ÖÜ Odası(Öğr.Gör. Duygu AK BAŞOĞUL)
Çarşamba 15:15-16:00 Çevre Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Leyla ULUS ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Leyla ULUS)
Çarşamba 16:00-16:45 Çevre Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Leyla ULUS ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Leyla ULUS)
Perşembe 13:00-13:45 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi Yrd.Doç.Dr. Melodi ÖZYAPRAK V8
Perşembe 13:45-14:30 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi Yrd.Doç.Dr. Melodi ÖZYAPRAK V8
Perşembe 14:30-15:15 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi Yrd.Doç.Dr. Melodi ÖZYAPRAK V8
Perşembe 15:15-16:00 Yaratıcılık ve Geliştirilmesi Yrd.Doç.Dr. Melodi ÖZYAPRAK V8
Cuma 09:15-10:00 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 10:00-10:45 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 10:45-11:30 Güzel Yazı Teknikleri Öğr.Gör. Can HACIOSMANOĞLU V6
Cuma 13:45-14:30 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT)
Cuma 14:30-15:15 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT)
Cuma 15:15-16:00 Sanat Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayşe TAŞKENT)

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 3. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Okul Deneyimi - G Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN ÖÜ Odası(Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Pazartesi 14:30-15:15 Okul Deneyimi - B Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI)
Salı 09:15-10:00 Topluma Hizmet Uygulamaları Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK A2
Salı 10:00-10:45 Normal Sınıflarda Üstün Zekalı ve Yeteneklilerin Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A2
Salı 10:45-11:30 Normal Sınıflarda Üstün Zekalı ve Yeteneklilerin Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A2
Salı 13:00-13:45 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Sosyal Beceri Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK PREFABRİK 8
Salı 13:45-14:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Sosyal Beceri Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK PREFABRİK 8
Salı 14:30-15:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Sosyal Beceri Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK PREFABRİK 8
Salı 15:15-16:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Sosyal Beceri Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK PREFABRİK 8
Salı 16:00-16:45 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI PREFABRİK 7
Salı 16:45-17:30 Fen ve Teknoloji Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI PREFABRİK 7
Çarşamba 10:00-10:45 Okul Deneyimi - A Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Çarşamba 10:45-11:30 Okul Deneyimi - E Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Çarşamba 12:15-13:00 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Melodi ÖZYAPRAK A6
Çarşamba 13:00-13:45 Matematik Öğretimi II Yrd.Doç.Dr. Melodi ÖZYAPRAK A6
Çarşamba 13:45-14:30 Üstün Zekalı ve Yetenekliler için Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A6
Çarşamba 14:30-15:15 Üstün Zekalı ve Yetenekliler için Çocuk Edebiyatı Prof.Dr. Selahattin DİLİDÜZGÜN A6
Çarşamba 16:00-16:45 Okul Deneyimi - D Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN)
Cuma 09:15-10:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Beden Eğitimi ve Spor Kültürü Öğrt.Gör. Neslihan FİLİZ V11
Cuma 10:00-10:45 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Beden Eğitimi ve Spor Kültürü Öğrt.Gör. Neslihan FİLİZ V11
Cuma 10:45-11:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Beden Eğitimi ve Spor Kültürü Öğrt.Gör. Neslihan FİLİZ V11
Cuma 12:15-13:00 Okul Deneyimi - F Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK )
Cuma 13:45-14:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Türkçe Öğretimi Uzm. Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA V1
Cuma 14:30-15:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Türkçe Öğretimi Uzm. Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA V1
Cuma 15:15-16:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Türkçe Öğretimi Uzm. Dr. Ayşegül İŞLEKELLER BOZCA V1
Cuma 16:45-17:30 Okul Deneyimi - C Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN)

Üstün Zekalılar Öğretmenliği 4. Sınıf

Gün Saat Ders Öğretim Elemanı Derslik
Pazartesi 09:15-10:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Evren Ebru ALTINCI C204
Pazartesi 10:00-10:45 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Evren Ebru ALTINCI C204
Pazartesi 10:45-11:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi Yrd.Doç.Dr. Evren Ebru ALTINCI C204
Pazartesi 12:15-13:00 Seçmeli II: Müze Eğitimi Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ A4
Pazartesi 13:00-13:45 Seçmeli II: Müze Eğitimi Doç.Dr. Nihat Gürel KAHVECİ A4
Pazartesi 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması II - B Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Pazartesi 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması II - B Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Z. Özlem ATALAY)
Pazartesi 16:45-17:30 Öğretmenlik Uygulaması II - G Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN ÖÜ Odası(Arş.Gör.Dr. Burak TÜRKMAN)
Salı 09:15-10:00 Öğretmenlik Uygulaması II - D Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR)
Salı 11:30-12:15 Üstün Zekalı ve Yeteneklilerde Öğrenme Güçlüğü Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A4
Salı 12:15-13:00 Üstün Zekalı ve Yeteneklilerde Öğrenme Güçlüğü Yrd.Doç.Dr. Marilena Z. LEANA TAŞCILAR A4
Salı 14:30-15:15 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Prof.Dr. İrfan BAŞKURT A4
Salı 15:15-16:00 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Prof.Dr. İrfan BAŞKURT A4
Çarşamba 10:45-11:30 Öğretmenlik Uygulaması II - F Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Yavuz YAMAN)
Çarşamba 13:45-14:30 Öğretmenlik Uygulaması II - C Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN)
Çarşamba 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması II - C Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Sezen CAMCI ERDOĞAN)
Çarşamba 16:00-16:45 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Rehberlik Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK V9
Çarşamba 16:45-17:30 Üstün Zekalı ve Yeteneklilere Rehberlik Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK V9
Perşembe 09:15-10:00 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI V1
Perşembe 10:00-10:45 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Abdullah BALIKÇI V1
Perşembe 11:30-12:15 Öğretmenlik Uygulaması II - E Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Esra KANLI)
Perşembe 14:30-15:15 Öğretmenlik Uygulaması II - A Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK )
Perşembe 15:15-16:00 Öğretmenlik Uygulaması II - A Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK ÖÜ Odası(Yrd.Doç.Dr. Ayça KÖKSAL KONİK )